Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Hlavná, Topoľníky
BÝVAJTE a PODNIKAJTE ZÁROVEŇ ! 2 v 1 - 2x rodinný dom 4 + 4 izby
179 000 €

BÝVAJTE a PODNIKAJTE ZÁROVEŇ ! 2 v 1 - 2x rodinný dom 4 + 4 izby

179 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 320 m2
  Zast. plocha: 277 m2
  Plocha pozemku: 1636 m2
 • Cena za m2: 559,38 €/m²
  ID inzerátu: 4835345
Realitná kancelária Xpert reality s.r.o. ponúka na predaj DVA rodinné domy, ktoré sú situované na veľkorysom pozemku s uličnou šírkou 14 m o výmere 1636 m2 v obci Topoľníky na skok od Dunajskej Stredy. K domom prislúcha aj murovaná garáž o výmere 36 m2.

••• 360° fotografie •••
https://momento360.com/e/uc/ab02fd9e422a427ca9cc368d3ac67033?utm_campaign=embed&utm_source=other&size=large

Predný dom je z roku 1976 - jedná sa o tehlový, dvojpodlažný rodinný dom s rovnou strechou zo zastavanou plochou 110m2, ktorý prešiel v posledných rokoch čiastočnou rekonštrukciou ( plastové okná, podlahy, izolácia strechy, fasáda, terénne úpravy pred domom + predzáhradka ). Pred dvoma rokmi bol menený plynový kondenzačný kotol.
dispozícia:
priestranná vstupná chodba, z ktorej prechádzame do veľkorysej obývacej izby ( s výstupom na terasu ), ktorá je krásne presvetlená vďaka francúzskym oknám...v tejto časti domu je aj predpríprava na krb ... ďalej sa na prízemí nachádza ešte kuchyňa so špajzou a ďalšia priestranná izba s výstupom do záhrady. Na poschodí sa nachádzajú ešte dve izby, z ktorých jedna má balkón a druhá terasu ... ďalej tu máme ešte kúpeľňu vybavenú vaňou, umývadlom a z časti oddelenou toaletou. Táto časť domu disponuje aj klimatizačnou jednotkou. Dom je napojený na všetky IS: elektrina, plyn, voda a kanalizácia ...taktiež je tu zavedená aj optika.

Zadný dom je z roku 1966 - jedná sa o tehlový, prízemný rodinný dom so sedlovou strechou ( s možnosťou využitia aj podkrovia ) s čiastočným podpivničením, zo zastavanou plochou 131m2 v pôvodnom stave, ktorý pozostáva zo 4 izieb - miestností, kúpeľne s toaletou a kuchyne...v minulosti bol využívaný na podnikateľské účely ( bola tu cukrárenská výroba ). Aj napriek pôvodnému stavu, je vo výbornej kondícií, bez vlhkosti a prasklín. Dom je napojený na všetky IS : elektrina, plyn, voda a žumpa
dispozícia:
priestranná vstupná veranda, 4x samostatná izba - miestnosť, kuchyňa, kúpeľňa, samostatná toaleta

K dispozícií máme aj aktuálny znalecký posudok k danej nehnuteľnosti.

Daná nehnuteľnosť Vám ponúka viacero možností využitia, či už na bývanie spojené zároveň aj s podnikateľskou činnosťou alebo aj dvojgeneračné bývanie. Samotná nehnuteľnosť ako aj jej okolie a prostredie , v ktorom sa nachádza ponúka príjemné bývanie v obci Topoľníky s kompletnou občianskou vybavenosťou a infraštruktúrou, nachádza sa tu aj termálne kúpalisko, krásna príroda Žitného ostrova ... jednoducho všetko potrebné pre plnohodnotné bývanie :)

cena: 179.000 euro

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, neváhajte ma kontaktovať tel.: 0905 / 769 748 alebo mailom: remzikova@xpertreality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty