Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2022
Maďarsko
Predaj: okamite obývateľný 3 izbový rodinný dom v obci Szalaszend, Maďarsko, pozemok 2.600m2
47 990 €

Predaj: okamite obývateľný 3 izbový rodinný dom v obci Szalaszend, Maďarsko, pozemok 2.600m2

47 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 110 m2
 • Cena za m2: 436,27 €/m²
  ID inzerátu: 4835638
Predáme veľmi pekný okamžite obývateľný rodinný dom v Maďarsku pri hlavnom ťahu z Košíc na Miškolc len 23km od hranice. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Szalaszend s krásnou prírodnou scenériou a plnou infraštruktúrou. V súčasnosti je dostupnosť už aj po diaľnici, teda doprava je veľmi komfortná. Iba 30 min. od Košíc.

Poloha domu je v tichej lokalite obce s príjemnými susedmi. Dom bol postavený z plynosilikátových kvádrov, priečky sú tehlové. Zastavaná plocha je cca 110m2. V dome sú 3 izby, chodba, kuchyňa, komora, kúpeľňa s WC. Podlahy v izbách sú riešené plávajúcou podlahou a v ostatných priestoroch keramickou dlažbou. Na pozemku o rozlohe cca 2600m2 sa nachádzajú samostatné objekty, v ktorých je garáž, letná kuchyňa, kotolňa, skladové a hospodárske priestory.  Samotná stavba domu je v zdravom stave. Krov prešiel rekonštrukciou, okná /so sieťkami proti hmyzu/ a vstupné dvere sú plastové, nové radiátory, bojler na teplú vodu. Elektrické vedenie 230/400V bolo kompletne vymenené za medené. Dom je napojený na obecný vodovod, elektriku, odpad je riešený septikom. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo v samostatnej kotolni a v dome je komín pre prípadný krb alebo pec. Na pozemku je tiež výdatná studňa na zalievanie a ovocné stromy. V súčasnosti dom nie je obývaný cca 1 rok. Starostlivosť o dom ako aj pozemok je pravidelne vykonávaná /nie je zanedbaný/.

V obci je plná infraštruktúra. Potraviny, pošta, zdravotné stredisko, škôlka, základná škola...

V obci vlastní nehnuteľnosť už viac ako dvadsať slovenských rodín.

Na nehnuteľnosti nie je žiadna ťarcha. Ponúkame odbornú pomoc pri realizácii kúpy, tlmočenie, vypracovanie kúpnopredajných zmlúv a podanie na kataster certifikovanou právnickou kanceláriou.

Cena nehnuteľnosti je 47.990EUR.

 

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty