Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 01. 2023
Maďarsko
Predaj: 3 izbový rodinný dom, Szalaszend, Maďarsko
35 990 €

Predaj: 3 izbový rodinný dom, Szalaszend, Maďarsko

35 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 140 m2
 • Cena za m2: 257,07 €/m²
  ID inzerátu: 4835639
Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku pri hlavnom ťahu z Košíc na Miškolc len 23km od hranice. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Szalaszend s krásnou prírodnou scenériou a plnou infraštruktúrou. V súčasnosti je dostupnosť už aj po diaľnici, teda doprava je veľmi komfortná. Poloha domu je v tichej lokalite obce s príjemnými susedmi. Dom bol murovaný z váľkov. Zastavaná plocha je cca 140m2. V dome sú 3 izby, jedáleň, kuchyňa, komora, kúpeľňa s WC. Na pozemku o rozlohe cca 1000m2 sa nachádzajú samostatné objekty ako je veľká garáž, letná kuchyňa, kotolňa, skladové a hospodárske priestory, veľká podzemná pivnica, studňa. Dom je napojený na obecný vodovod, elektriku a kanalizáciu. Kúrenie je riešené lokálne na tuhé palivo. V súčasnosti dom nie je obývaný cca 1 rok. Starostlivosť o dom ako aj pozemok je pravidelne vykonávaná . V záhrade sú ovocné stromy. Dom je vhodný na víkendové využitie ako aj na trvalé bývanie.V obci je plná infraštruktúra. Potraviny, pošta, zdravotné stredisko, škôlka, základná škola...

V obci vlastní nehnuteľnosť už viac ako dvadsať slovenských rodín.

Na nehnuteľnosti nie je žiadna ťarcha. Ponúkame odbornú pomoc pri realizácii kúpy, tlmočenie, vypracovanie kúpnopredajných zmlúv a podanie vkladu na katastri certifikovanou právnickou kanceláriou.

Cena nehnuteľnosti je 35.990EUR.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty