Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Bratislava I - Staré Mesto
Luxusný 6-izb. byt s 2 loggiami v centre Bratislavy
Cena dohodou

Luxusný 6-izb. byt s 2 loggiami v centre Bratislavy

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: 5 a viac izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 231 m2
 • ID inzerátu: 4835828
Ponúkame na predaj 6-izb. byt s 2 loggiami v centre Bratislavy vo funktionalistickom dome z 20-tych rokov minulého storočia. Byt vznikol spojením dvoch susedných bytov, čím vznikol veľkoryso riešený priestor. Je členený na dennú a nočnú časť a pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej samostatnej kuchyne, špajze, priestrannej obývačky spojenej s jedálňou, 2 pracovní, 3 spální, 2 kúpeľní s WC, práčovne, šatníka, špajze a 2 loggií. K bytu patrí pivnica v suteréne domu. Celý byt bol kvalitne a s vkusom zrekonštruovaný s dôrazom na detaily. V rámci výbavy bytu sú drevené okná, drevené parkety, na mieru robené dvere a zárubne, krb, alarm, klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž, centrálne ozvučenie, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, videovrátnik, 2x bezpečnostné dvere, zvuková izolácia v strope, vlastné kúrenie (plynový kotol), podlahové kúrenie v kúpeľniach. Nábytok je robený na mieru. Orientácia východ, západ, severo-západ, juho-východ. Výmera 221,76m2 + loggie (ca. 4 a 5,8m2). 3./5.posch. s výťahom. Parkovanie je riešené formou dlhodobého prenájmu pred vchodom pre 2 autá. V pešej dostupnosti je Eurovea, historické centrum, Sad Janka Kráľa, cyklistické trasy a kompletná občianska vybavenosť. Štýlové bývanie, len pre náročných.

We offer for sale a 6- room apartment with 2 loggias in the center of Bratislava in a functionalist house from the 1920s. The apartment was created by combining two neighboring apartments, which created a generous and spacious apartment. The apartment is divided into day and night part and consists of an entrance hall, large separate kitchen, pantry, spacious living room connected to the dining room, 2 study, 3 bedrooms, 2 bathrooms with toilets, laundry, wardrobe, pantry and 2 loggias. There is a storage space in the cellar belonging to the apartment. The whole apartment was renovated and tastefully renovated with attention to detail. The apartment is equipped with wooden windows, wooden parquet floors, custom-made doors and frames, fireplace, alarm, air conditioning, structured cabling, central sound system, kitchen with built-in appliances, video intercom, 2x security doors, sound insulation in the ceiling, own heating, underfloor heating in the bathrooms. The furniture is made to measure. Orientation east, west, north-west, south-east. Area 221.76 m2 + loggia (approx. 4 and 5,8 m2). 3rd floor out of 5 with elevator. Parking is solved in the form of long-term rental in front of the entrance for 2 cars. Currently the repair the facade of the house is in final stage. Walking distance to Eurovea, historic center, Danube river bank promenade, bicycle trails and all amenities. Stylish accommodation.

Cena/Price: v RK / Contact the broker

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 2
 • Plochy lodžií: 4 m², 5 m²
 • Počet pivníc: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty