Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Iná ulica, Trenčín
Investičná príležitosť – nebytový priestor ( 240 m2 ) so zámerom na prestavbu 3 bytov, obec Veľké C
55 000 €

Investičná príležitosť – nebytový priestor ( 240 m2 ) so zámerom na prestavbu 3 bytov, obec Veľké C

55 000 €

cena bez DPH


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Provízia zahrnutá v cene: Áno
    ID inzerátu: 4836327
Predmetom predaja je nebytový priestor, vo výmere 240m2 vrátane príslušenstva ( sklady v suteréne budovy vo výmere 35 m2) a podiel priestoru na spoločných častiach a spoločných zariadeniach budovy, na príslušenstve a spoluvlastnícky podiel k pozemku, na ktorom je budova postavená, s vypracovaným projektom na prestavbu a zmenu užívania nebytového priestoru na 3 BYTOVÉ JEDNOTKY, v obci Veľké Chlievany - vzdialená od okresného mesta Bánovce nad Bebravou 3,5 km a od krajského mesta Trenčín 32 km .

V prípade ak rozmýšľate nad investičnou príležitosťou - prestavbu nebytového priestoru na bytové jednotky, tak v tomto prípade je vypracovaný projekt pre stavebné povolenie - prestavba nebytového priestoru pre 3 bytové jednotky so samostatným vstupom. Jedná sa o 3 bytové jednotky, dvojizbové, s výmerou byt č.1 - 54m2, byt č.2 - 62m2 a byt č.3 - 65 m2 / pôdorys vo fotografiách.
V súčasnej dobe sa pohybujú ceny nových bytov v meste Bánovce nad Bebravou, ktoré je vzdialené od obci Veľké Chlievany, v priemere 1.700,- Eur/m2. V ponuke na realitných portáloch je cca 15 dvojizbových bytov v meste Bánovce nad Bebravou.

Projekt si dal vypracovať súčasný vlastník nehnuteľností a je súčasťou kúpnej ceny.

Predmetný nebytový priestor je evidovaný na Liste vlastníctva č. 24, k.ú. Veľké Chlievany, obec Veľké Chlievany, okres Bánovce nad Bebravou.

Predmetný nebytový priestor sa nachádza v samostatne stojacej budove, na II. nadzemnom podlaží.
Budova je dvoj podlažná s plochou strechou s čiastočným podpivničeným. Na I.NP sa nachádza nebytový priestor - predajňa potravín – COOP Jednota, ktorá je vo vlastníctve COOP Jednoty Topoľčany a na II. NP sa nachádza nebytový priestor, ktorý je predmetom predaja a v ktorom bolo v minulosti pohostinstvo.
Budova sa nachádza v strede obce Veľké Chlievany. V tesnej blízkosti objektu je park, obecný úrad, pošta. Budova ako aj pozemok, na ktorej je postavená je v podielovom spoluvlastníctve. Priľahlí pozemok vo výmere 891 m2 je vo vlastníctve COOP Jednoty a na pozemok je zriadené vecné bremeno spočívajúce v práve prechodu pešo a osobnými a nákladnými motorovými vozidlami v prospech vlastníka predmetného nebytového priestoru. Vlastník priľahlého pozemku súhlasí s odkúpením časti pozemku do podielového/výlučného vlastníctva, čím budúci vlastník získa priestor na vytvorenie 6-tich parkovacích miest.


Technický stav nebytového priestoru: v nebytovom priestore prebehli búracie práce pôvodných priečok a vybudované sú nové priečky pre 3 bytové jednotky, v roku 2020 prešla rekonštrukciou strecha, inak je nebytový priestor v pôvodnom stave. Prípojky inžinierskych sietí ( prípojka vody, prípojka kanalizácie, prípojka NN ), vodomerná šachta a žumpa sú spoločnými zariadeniami budovy.

Dispozícia nebytového priestoru:dispozíciu nebytového priestoru si môžete pozrieť v pôdoryse, ktorý je vo fotogalérii. Nebytový priestor je na II. nadzemnom podlaží a je prístupný schodiskom.


Kúpna cena 55.000,- Eur je uvedená bez DPH.
Nebytový priestor je vo firemnom vlastníctve.

K dispozícii máme súhlasné stanovisko obce Veľké Chlievany k možnej prestavbe nebytových priestorov na bytové priestory, možné k nahliadnutiu.

Obec Veľké Chlievany sa nachádza v Trenčianskom kraji a je vzdialená od okresného mesta Bánovce nad Bebravou 3,5 km a od krajského mesta Trenčín 32 km . Plánované dobudovanie rýchlostnej cesty Trenčín - Bánovce nad Bebravou. Obec Veľké Chlievany disponuje dobrou občianskou vybavenosťou - potraviny, pošta, škola, škôlka, športový areál a s výbornou dostupnosťou a autobusovým spojením do Bánoviec nad Bebravou.

V prípade bližších informácii a vášho záujmu o obhliadku a ďalších informácii ma kontaktujte na tč 0917 114 229 Ing. Galambošová Ludmila, realitný maklér Lares REALITY

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné
  • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty