Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 12. 2022
Karadžičova, Bratislava II - Ružinov
Odstúpime kaderníctvo salón krásy so zariadením
Cena dohodou

Odstúpime kaderníctvo salón krásy so zariadením

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 82 m2
  • ID inzerátu: 4836868
VÝHODY:
Odstúpime nájom a zariadenie štýlového kaderníctva v širšom centre Bratislavy vo frekventovanej lokalite.
Máte záujem o vlastný salón krásy alebo kaderníctvo v najlepšej lokalite v Bratislave?
Získajte priestor k okamžitému používaniu bez starostí so stavebnými úpravami alebo zariaďovaním.
Máte dobrý podnikateľský plán? Stačí sa rozhodnúť a za pár dní môžete otvárať vlastný salón bez viacmesačnej prípravy a vybavovania na úradoch.

LOKALITA:
Ponúkame na odstúpenie krásny priestor v komplexe Twin city. Strategická poloha v business centre a blízkosť najmodernejších bytových domov v Bratislave vám zaručuje dostatok zákazníkov počas celého roka.

DISPOZÍCIA:
Celková podlahová plocha priestoru: 82 m2
V prevádzke sa nachádza: recepcia, 4 kadernícke kreslá, posedenie pre zákazníkov, umývacia časť, vybavená kuchynka so zázemím, toaleta, skladovacie priestory. Priestor je vybavený klimatizáciou, alarmom, kamerovým systémom a ozvučením.
Priestor sa odstupuje s komplet hotovými stavebnými úpravami (priestor prvý majiteľ prevzal ako holopriestor). Najmodernejšia vzduchotechnika, použité tie najkvalitnejšie materiály (tapety, omietky, klimatizácia, podlahy, obklady, strop), zariaďované architektonickým štúdiom do najmenšieho detailu.

PODMIENKY:
Priestor sa odstupuje len ako celok so všetkým zariadením (zázemie, kuchynka, toaleta, práčka, sušička, chladnička, mikrovlnka, televízor, skrine, umývacie kreslá a kadernícke kreslá značky Maletti, podsvietená recepcia, zrkadlá, sedačka, stoličky, svietidlá, skrinky, hair water- čistička vody s podsvietením, audiotechnika, kávovar, doplnky).

CENA: ZNÍŽENÁ CENA 65 000,- eur (z pôvodných 99 000,- eur) alebo dohodou.
Odstupuje sa iba tento jeden priestor v Twin city. Súčasťou odstúpenia NIE JE značka a používanie názvu salónu alebo firmy.
Prosíme kontaktovať zodpovednú osobu len v prípade vážneho záujmu. Informácie ohľadom nájomného a ďalších podmienkach pri osobnom stretnutí alebo telefonicky.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo