Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 09. 2022
Maďarsko
NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM V MESTE MISKOLCTAPOLCA
440 000 €

NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM V MESTE MISKOLCTAPOLCA

440 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 500 m2
  Plocha pozemku: 1276 m2
 • Cena za m2: 880 €/m²
  ID inzerátu: 4837367
Ponúkame Vám na predaj nadštandardný rodinný dom v Miskolc-Tapolca s takmer 500 m2 obytnej plochy, ktorý sa nachádza na 1276 m2 pozemku na ulici Thaly Kálmán.

Nehnuteľnosť bola postavená začiatkom roku 2000 s jedinečnými riešeniami a konštrukciou. Dom navrhol ocenený dizajnér YBL Péter Puskás a filagórie v záhrade, plot, svietnik a zábradlie schodiska sú dielom priemyselného umelca Bélu Fatu Györgya Kondora.

Nehnuteľnosť má veľkú obývačku - kuchyňu a jedáleň. V obývacej izbe je navrhnutý krb poskytujúci príjemnú atmosféru, vďaka čomu sú chladnejšie dni ešte príjemnejšie. V nehnuteľnosti sa nachádzajú 5 spální s panoramatickým výhľadom na krásnu Tapolcu. Na dolnom podlaží budovy je vybudovaný wellness priestor, ktorý zahŕňa vírivku pre 8 osôb a infrasaunu. Na spodnom podlaží bola postavená garáž s rozlohou 30 m2. Budova je vykurovaná podlahovým kúrením a radiátormi. Je vybavená alarmom a kamerovým systémom.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu