Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Rakúsko
Feelhome I 6-izbová rodinná vila v Hainburgu s nádherným výhľadom
1 699 000 €

Feelhome I 6-izbová rodinná vila v Hainburgu s nádherným výhľadom

1 699 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 257 m2
  Zast. plocha: 155 m2
  Plocha pozemku: 1331 m2
 • Cena za m2: 6 610,89 €/m²
  ID inzerátu: 4837716
Jedinečný rodinný dom poskytujúci komfortné a pokojné bývanie v rakúskom Hainburgu, vzdialenom iba 15 km od Bratislavy. Dizajnová architektúra je tu doplnená o ekologické prírodné materiály, dom má energetický certifikát A+. Dom disponuje veľkým pozemkom, saunou a niekoľkými terasami, pričom sa nachádza v pokojnej zástavbe v blízkosti lesa.

Po vstupe na pozemok sa rozprestiera priestranný dvor (220 m2) so žulovou dlažbou, ktorá slúži i k parkovaniu. Na polozapustenom podlaží je umiestnená dvojgaráž, priestranná predsieň, šatník a technická miestnosť. Na prvom podlaží sa nachádza denná časť, ktorá pozostáva z veľkej otvorenej miestnosti (65 m2), kuchyne z masívu s jedálňou, izbou s krbom a vstupom na veľkú terasu, z ktorej je prístup na veľkorysý pozemok. Ďalej je na tomto podlaží veľký atelier, WC, sauna a dve technické miestnosti. Na najvyššom podlaží (2. NP) sú štyri spálne, šatník, kúpeľňa a ďalšia veľká terasa.

Základným materiálom v dome je masívne drevo, jeho základ je z betónového monolitu. Vstupná brána a plot sú z cédrového dreva a hliníku. Štandard zahŕňa veľkoplošné trojvrstvové okná so zabudovanými sieťkami, strešné okná s roletami a diaľkovým ovládaním (napojené na solárny systém), ako i podlahové kúrenie a chladenie. V dome sú dubové parkety a plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi Miele. Kúpeľne s veľkoplošnou talianskou dlažbou majú batérie Philippe Starck a Kaldewei vaňu so zabudovaným audio systémom. Maximálny komfort zabezpečuje fínska a infra sauna. Pozemok prešiel terénnymi úpravami, vznikla tu záhrada a oplotenie.

Hainburg je malebná rakúska obec, iba na skok z centra Bratislavy (15 km). V pešej blízkosti od domu sa nachádzajú všetky potrebné obchody, kompletná občianska vybavenosť a krásna príroda vrátane rieky Dunaj a zelených lesov v okolí.

Interiér 256,5 m2, terasy 92 m2, zastavaná plocha 155 m2, celkový pozemok 3 984 m2.

ID 43035
https://feel-home.sk/predaj/rodinny-dom/detail/43035-landstrasse
--

This unique family house offers comfortable and peaceful living in Hainburg in Austria, only 15 km from Bratislava. Its modern architectural style is complemented by eco-friendly natural materials and the house has received an A+ energy certificate. The property includes a large garden, a sauna, and several terraces and is nestled in a quiet development close to a forest.

The property is entered through a spacious courtyard (220 sq. m.) with granite paving and parking spaces. A double garage, a spacious foyer, a closet, and a utility room occupy the semi-recessed ground floor. The first floor consists of an open space living room (65 sq. m.), a wooden kitchen, and a dining area, and a room with a fireplace and a large terrace with access to the garden. Also on this floor is a spacious studio, a toilet, a sauna, and two utility rooms. Four bedrooms, a dressing room, a bathroom, and a large terrace on the upper level (2nd floor).

The principal material used in the house is wood; the foundation is made of concrete. The entrance gate and fence are cedar wood and aluminum. Facilities include large-format triple-glazed windows with built-in screens, skylights with roller shutters and remote control (connected to a solar system), and underfloor heating and cooling. Oak parquet floors throughout the interior. The kitchen is fully equipped with Miele appliances. The bathrooms with large-format Italian tiles feature Philippe Starck taps and a Kaldewei bathtub with a built-in audio system. Moments of much-needed comfort can be enjoyed in the Finnish and infrared saunas. The grounds have been landscaped and are surrounded by a fence.

Hainburg is a picturesque Austrian village surprisingly close to the center of Bratislava (15 km). Useful shops, complete amenities, and a beautiful landscape with the Danube River and green forests are all at your fingertips.

Interior 256.5 m2, terraces 92 m2, built-up area 155 m2, total land 3,984 m2.

ID 43035
https://en.feel-home.sk/sale/houses/detail/43035-landstrasse

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu