Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 12. 2022
A.Hlinku, Piešťany
Pekný zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite, A.Hlinku, Piešťany
117 000 €

Pekný zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite, A.Hlinku, Piešťany

117 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 49,35 m2
  Plocha pozemku: 49,35 m2
 • Cena za m2: 2 370,82 €/m²
  ID inzerátu: 4837736
Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj útulný 2 izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii v širšom centre mesta Piešťany, ul. A. Hlinku.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku:
https://my.matterport.com/show/?m=MBWR61d2NAF

​2-izbový byt sa nachádza na 3. poschodí 4 poschodového zrekonštruovaného bytového domu s obytným podkrovím bez výťahu s počtom bytov vo vchode do 10.

Podlahová plocha bytu predstavuje 49,35m2.

Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame v priestrannej predsieni o veľkosti 8,26 m2, vybavenej veľkým šatníkovým roldorom s množstvom úložného priestoru. Centrum bytu tvorí priestranná obývačka s veľkosťou 16,46m2, ktorá je vybavená pohovkou, TV zostavou a konferenčným stolíkom, pričom priestor poskytuje aj pre jedálenský stôl so stoličkami. Kuchyňa je riešená samostatne, avšak v prípade budúceho záujmu je možnosť jednoduchým stavebným zásahom kuchyňu s obývačkou prepojiť a vytvoriť jeden moderný a vzdušný priestor. Kuchyňa má veľkosť 5,95m2. Nočnú časť bytu tvorí priestranná spálňa o veľkosti 12,21 m2 vybavená roldorom a manželskou posteľou. Dispozíciu bytu uzatvárame kúpeľňou prepojenou s WC o veľkosti 5,22 m2, prirodzené svetlo a odvetrávanie priestoru zabezpečuje plnohodnotné okno, budúci majiteľ sa nebude musieť obývať tvorby plesní v tomto priestore. K bytu prislúcha komora na medziposchodí o veľkosti 1,25 m2.

TECHNICKÝ STAV BYTU a BYTOVÉHO DOMU:

Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: pôvodné umakartové jadro bolo vymenené za murované, v kúpeľni sa nachádza vaňa s keramickým obkladom, umývadlo a WC s nádržkou Combi, steny v kúpeľni sú po strop obložené keramickým obkladom, nové rozvody vody, v izbách položená plávajúca podlaha, stierky na stenách, nové rozvody elektriny, plastové okná so žalúziami a parapetmi, interiérové dvere. Vykurovanie je ústredné s diaľkovou dodávkou tepla.


Bytový dom má 4 nadzemné podlažia s obytným podkrovím, nemá podzemné podlažie. Skolaudovaný a daný do užívania bol v r. 1969, v r. 1995 bola vyhotovená nadstavba bytového domu. Na I. NP sú umiestnené pivnice, spoločné priestory, komory a kočikáreň. V bytovom dome sa nenachádza výťah. Obvodové steny a deliace priečky sú prefabrikované panely. Obvodový plášť domu je zateplený systémom Teranova, polystyrén hr. 75-125 mm. Strecha domu je zrekonštruovaná - sedlová so šindlovou krytinou. Klampiarske prvky sú z pozinkovaného plechu. Dom je vybavený domovým telefónom s elektrickým otváraním vchodových dverí.

LOKALITA:

Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite A. Hlinku, v širšom centre mesta Piešťany. Lokalita poskytuje výborné dopravné spojenie - autobusová a železničná stanica, kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti, základná a stredná škola, materská škola, obchody, banky, obchodné domy a množstvo zelene.


CENA:
Cena zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníctva bytu.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Typ konštrukcie: Panelová
 • Kúrenie: Ústredné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty