Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2022
Tallerova, Bratislava I - Staré Mesto
Arvin & Benet | Crème de la crème staromestského bývania s charizmou parížskych interiérov
680 000 €

Arvin & Benet | Crème de la crème staromestského bývania s charizmou parížskych interiérov

680 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 100,55 m2
 • Cena za m2: 6 762,80 €/m²
  ID inzerátu: 4837788
Slovo „jedinečný“ sa skloňuje pri nehnuteľnostiach často. Čo nás motivuje použiť ho tentokrát?


Vysoké stropy, drevené dubové herringhbone podlahy, historizujúce okná a mnoho ďalšieho. Interiér spája historické s moderným a konečný efekt je neskutočne štýlový a príjemný pocit v priestore. Dômyselná dispozícia s veľkými izbami a množstvom úložných priestorov zase poteší pragmatikov.

Tento byt je perfektne vybalansovaný. Interiér nehnuteľnosti je ladený do neutrálnej Off White bielej, dekoračné lišty a okrasné obklady mu dodávajú šarm, ktorý je doplnený vhodnými kúskami nábytku.

Vďaka drobným detailom, ktoré klasickým interiérom chýbajú, pôsobí byt honosne a prepracovane. Budete v ňom chcieť organizovať stretnutia pre kamarátov a rodinu tak často, ako to len pôjde, a každý z Vašich známych bude tento výstavný kus obdivovať.


Tiež milujete vchádzať do bytu cez spoločné priestory, ktoré pôsobia ako vystrihnuté zo chic parížskych luxusných štvrtí konca 19 storočia? Tu máme presne také.

Z čarovných spoločných priestorov vstupujeme mohutnými dverami do prvej izby bytu. Vstupnú halu opticky zväčšuje a rozjasňuje veľkometrážne zrkadlo. Autentické drevené parkety vzoru rybej kosti a vysoké stropy nás budú sprevádzať celým bytom. Z haly prechádzame do otvoreného priestoru bytu.

Po ľavej strane sa nachádza prakticky riešená kuchyňa, plne vybavená spotrebičmi a doplnená o dekoračné obklady. Kuchyňa je spojená s jedálenským priestorom. Od jedálenského stola máte výhľad cez vysoké okná na koruny stromov vo vnútrobloku, priestor je mimoriadne svetlý a príjemný. Sklenými dverami vychádzame na balkón, z ktorého si vychutnáme šálku rannej kávy.


Centrom diania je obývací priestor. Tehlový obklad a masívna knižnica na mieru nádherne zútulňujú a zjednocujú priestor. Knižnica umožňuje vyniknúť štýlovým doplnkom, ktoré vnášajú do bytu originálnosť a farby. Obývacia izba je orientovaná do tichého dvora a má množstvo svetla cez veľké okno.

Spálňa je veľkoryso riešená s nadbytkom odkladacieho priestoru. Miesto baldachýnu vám pocit bezpečia a súkromia poskytnú nádherné závesy, ktoré sú z každej strany postele.

Pre človeka, ktorý pracuje formou homeoffice, je byt ideálny, nakoľko posledná, veľmi priestranná izba, je riešená ako pracovňa. Opäť musíme zmieniť úložný priestor, ktorý je nerušivo zapracovaný do steny vstavanými skriňami. Nakoľko je priestor pracovne dostatočne rozľahlý, je možné s ním pracovať a účel izby jednoducho zmeniť.

Dispozíciu bytu zakončíme dizajnovou kúpeľňou. V kúpeľni sa nachádza vaňa a sprcha. Kombinácia obkladov a materiálov perfektne ladí s celkovou atmosférou bytu a predstavuje sladkú čerešničku na konci popisu nášho bytu.


Nehnuteľnosť sa nachádza v bezkonkurenčnej lokalite, pokiaľ chcete byť v centre diania. Tallerovu ulicu spoznáte podľa typických staromestských zachovaných domov, v bezprostrednej blízkosti hotela Marrols a historického centra. Napriek umiestneniu pôsobí ulica komorne a zachováva si svoje čaro.

Celý priestor bytu je klimatizovaný, zo zariadenia je cítiť kvalitu, sviežosť a neopotrebovanosť. Štýl v každom detaile...


Cena: 680 000 eur
Výmera: 100,55m² (95,3m² byt + 5,25m² balkón)

Pôdorys a viac informácií nájdete na webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/707/creme-de-la-creme-staromestskeho-byvania-s-charizmou-parizskych-interierov


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy balkónov: 5 m²
 • Verejné parkovanie: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty