Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2022
Prievidza
Prievidza/ Byt 3+1, EXKLUZÍVNY, 56 m2,/ Parking
128 500 €

Prievidza/ Byt 3+1, EXKLUZÍVNY, 56 m2,/ Parking

128 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 56 m2
  • Cena za m2: 2 294,64 €/m²
    ID inzerátu: 4837789
Blížia sa Vianoce A? Vy nemáte čas na rekonštrukciu bytu a Vianoce si chcete užiť v pohodlí Lukratívneho bytu ktorý bude Vaším krásnym Domovom? Tak práve pre Vás je určená ponuka tohto bytu kedy v momente prevzatia kľúčov, po kúpe sa môžte okamžite sťahovať?

Lukratívny bonbónik v ponuke bytov po rekonštrukcii a to byt na Starom sídlisku, ulica S. Chalupku. Byt prešiel naozaj kvalitnou celkovou rekonštrukciou a úpravou dispozičného rozloženia:

Zmenou dispozičného riešenia z pôvodne 2 – izbového bytu vznikol priestranný 3 – izbový byt s presvetlenou obývačkou spojenou s kuchyňou ktorá už na prvý pohľad očarí, kvalitná kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, odsávanie, indukcia, rúra, umývačka riadu - všetky značky Electrolux),

Steny bytu brúsené sadrové stierky, podlahy plávajúce (10mm), krásna kúpeľňa so sprchovacím kútom, závesným wc, sanita a doplnky značky GROHE, nové vodovodné a teplovodné vedenia. Vstup do bytu chránený bezpečnostnými dverami SHERLOOCK.

2x spálňa, Naozaj ,, BYT“ po nasťahovaní vlastného nábytku si môžete užívať benefity kvalitne rekonštruovaného Domova ako s katalógu. K bytu prináleží aj vlastné parkovacie miesto.

BONUS: Vlastný plynový kotol ( teplo a ohrev vody) – Nízke náklady na bývanie.

Neváhajte, zavolajte, dohodnite si prehliadku, a pri osobnej návšteve si uvedomíte aj Benefity polohy bytu, tiché prostredie, oplotený areál ( Rezidenčné bývanie), v tesnej blízkosti Materská škôlka, detské ihrisko, blízkosť nákupných centier len umocňujú lukrativitu tejto ponuky.

Kvalitná rekonštrukcia so záručnými lehotami investora, cena akceptujúca kvalitu použitých materiálov. Platba možná aj cez úver, byt k dispozícii okamžite po kúpe.

Radšej Raz vidieť, ako stokrát počuť ( čítať), - Oplatí sa Vám k Nám Prísť, splňte si svoje sny o bývaní s pomocou Reality JIST.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty