Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2022
Trnavská, Nitra
Na predaj 1-izbový byt | 34,23 m² | Kynek | Slnečná pláň |Nitra
Cena dohodou

Na predaj 1-izbový byt | 34,23 m² | Kynek | Slnečná pláň |Nitra

Cena dohodou

V cene bytu získate teraz, aj jedno prekvapenie


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 34 m2
 • ID inzerátu: 4840051
Slnečná pláň je výnimočný rezidenčný projekt. Okrem dômyselnej architektúry prináša nový pohľad na komunitné bývanie v Nitre. Park, námestie, kaviareň, škôlka či obchody na jednom mieste.

GARANCIA CENY A NAJVÝHODNEJŠÍ ÚROK NA HYPOTÉKU:
- Ceny našich bytov vám garantujeme. Bez akéhokoľvek navyšovania kúpnej ceny spôsobených infláciou.
- Zabezpečili sme pre vás výhodné financovanie na naše byty a to s úrokom 1,69% na 3 roky.
Chcete vedieť, ako získate tieto benefity? Napíšte nám.

Vyberte si z ponuky praktických a presvetlených 1-izbových bytov z projektu Slnečná pláň. Konkrétne tento “jednoizbáčik” má dômyselne prepojenú izbu, ktorá vám vytvorí pohodlie na spánok, či trávenie voľného času na gauči. Jemne oddelená kuchynská časť spája otvorenosť priestoru a zároveň vám ponecháva dávku súkromia. Tento byt sa nachádza na 3. podlaží a má k dispozícii balkón, z ktorého budete mať výhľad aj do parku.

COMPASS PRE VAŠE NOVÉ BÝVANIE

Dobrá architektúra je srdcom každého kvalitného projektu. Na to, aby váš nový domov dýchal presvetlenosťou, praktickosťou, priestrannosťou a nezameniteľným dizajnom je dôležité použiť dávku umenia. A práve to do Nitry prináša viacnásobne ocenený ateliér architektov Compass.

TU NEBUDETE LEN BÝVAŤ, TU BUDETE ŽIŤ

Atmosféra, akú nezažijete v žiadnom inom rezidenčnom projekte v Nitre. Námestie, ktoré vznikne na Slnečnej pláni vám prinesie maximálne kultúrne vyžitie. Cez zimu si tu budete môcť užiť napríklad vianočné trhy a cez leto ochutnávku gastronómie od domácich “gastromajstrov” v sprievode kolotoča a živej hudby.

ALL IN ONE

Predstavte si, že 2 minúty od vášho bytu máte vzdialenú škôlku, obľúbenú kaviareň, zubára, ambulantného lekára, lekáreň alebo potraviny. Všetko bez použitia auta a v absolútnom bezpečí. Nezostaňme teda len pri predstavách. Slnečná pláň to pre vás všetko má.

CHLÁDOK NA KAŽDOM ROHU

Pri precíznej výstavbe bytov to nekončí. Slnečná pláň je predovšetkým o zeleni a spojení s prírodou. Vaša každodenná prechádzka, beh či parkovanie autom bude sprevádzané alejou stromov a zeleňou, ktorá dbá na klimatické zmeny.

UŽITE SI PARKOVANIE

Či je to podzemné parkovanie, kde bude vaše auto alebo motorka vždy v suchu, alebo pohodlné vonkajšie parkovanie, je len na vašich preferenciách. Stačí si vybrať.

VLASTNÁ ZÁHRADKA

Chcete si bývanie spestriť? Bývaním v bytoch na 1. podlaží si môžete váš každodenný život spríjemniť štýlovou záhradkou. 

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE BYTOV

Kvalitné okná s trojsklom pre tú najlepšiu izoláciu. Strešné okná s nápaditou architrktúrou. Podlahy vo farebných kombináciách, ktoré budú vždy nadčasové. Biele interiérové dvere, ktoré zapadnú do každého dizajnu. Sanita kombinovaná s obkladmi v kúpeľniach pre vás vytvoria pocit, ako vo wellness hotely.

ŠTVRŤ SO ZNAMENITOU DOSTUPNOSŤOU

Rozumné využívanie času je nesmierne dôležité, preto sme vytvorili miesto pre život, kde máte všetko na dosah. A nie len to. Chceme, aby ste boli obklopení prírodou. Nitra-Kynek je poloha, ktorá dáva možnosti športovcom na beh či bicyklovanie. Infraštruktúra zase umožňuje rýchle napojenie na diaľnicu R1 alebo rýchly prístup do centra.

DOHODNITE SI STRETNUTIE

Príďte a verte, že nebudete ľutovať. Vyplňte formulár a napíšte mi alebo mi zavolajte na telefónne číslo +421 911 471 495. Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Slnečná pláň

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2023
 • Rok kolaudácie: 2023
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu