Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2022
Prievidza
Prievidza / Pozemok 867 m2 / TICHÁ Lokalita/ Krásny VÝHľAD/
106 000 €

Prievidza / Pozemok 867 m2 / TICHÁ Lokalita/ Krásny VÝHľAD/

106 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 867 m2
 • Cena za m2: 122,26 €/m²
  ID inzerátu: 4841755
Pozemkov v meste Prievidza je v súčasnej situácii ako ,, ŠAFRANU“ Nájsť Pozemok, so súkromnou prístupovou cestou, s privedenými sieťami na s prístupovými bodmi k pozemku, s predbežným súhlasom stavebného úradu k povoleniu výstavby rodinného domu. K pozemku je vyhotovená aj štúdia pre projekt rodinného podpivničeného bungalovu, zapusteného do svahovitého terénu s dôsledným využitím polohy a svahu k realizácii úžasného výhľadu z domu a vonkajšej terasy na panorámu mesta Prievidza a Bojníc. Pozemok aj keď svahovitý ale jeho poloha zaručuje novým užívateľom dokonalé súkromie. Poloha ukrytá pred zrakmi zvedavcov, ale súčasne len 15 minút pešo od centra mesta Prievidza, super poloha, vynikajúca dostupnosť. Po kúpe možnosť okamžitej výstavby ( viď Vizualizácie projektu). Pozemok optimálneho tvaru obdĺžnika 22,5m x 36m o celkovej výmere 867 m2, + podiel v 1/10 - ina na prístupovej ceste 651 m2. Cena za m2 pozemku = 120,-Eur. Predávajúci ponúka ako bonus po kúpe – Úpravu pozemku stavebným mechanizmom.

Najlepšie vidieť osobne, zavolajte, dohodnite si prehliadku pozemku, tešíme sa na Vás, pretože k Nám vždy oplatí sa prísť, nájdite svoj pozemok pre bývanie cez Reality JIST.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Plyn: Pri pozemku
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu