Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2022
Bratislava III - Rača
PREDAJ: POZEMOK S PROJEKTOM A PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM, RAČA
267 800 €

PREDAJ: POZEMOK S PROJEKTOM A PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM, RAČA

267 800 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 449 m2
  • Cena za m2: 596,44 €/m²
    ID inzerátu: 4841863
Realitná kancelária RE/MAX Diamond ponúka exkluzívne na predaj unikátny pozemok s platným stavebným povolením a projektom stavby rekreačného domu na celoročné užívanie s rozlohou 123, 34 m2 + 39 m2 zapustená pivnica v lokalite Nová hora, Rača.

Rozloha pozemku je 449m2 + podiel na prístupovej ceste.


POZEMOK
Pozemok sa nachádza v katastrálnom území Rača. Podľa územného plánu je pozemok možné využiť na výstavbu novostavby rekreačného domu s už schváleným stavebným povolením. Pozemok sa nachádza v bezprostrednej blízkosti prírody. V okolí sú už postavené rekreačné rodinné domy a chaty. Pozemok je svahovitý, takmer obdĺžnikového tvaru so šírkou cca 14m.

IS
Na pozemku je vybudovaná studňa v hĺbke 100m, vlastné elektrické hodiny sa nachádzajú cca 80 m od pozemku (stačí dotiahnuť káble na pozemok), kanalizácia je v projekte naplánovaná formou čističky.

PRÍSTUP
Na pozemok vedie spevnená komunikácia. Vstup je možný z hornej, severnej strany.

PROJEKT
Objekt je tvorený tvarom kocky osadeným v svahovitom teréne a čiastočne v ňom zapustený. Je podpivničený a má jedno nadzemné podlažie. Parkovanie je riešené na pozemku v počte 2 parkovacie miesta. Ide o objekt s obdĺžnikovým pôdorysom.

Dispozične riešenie -Na 1. NP je umiestnený vstup do objektu so zádverím. Vstup je umiestnený na severnej strane v nadväznosti na obslužnú komunikáciu. Na 1.NP sa nachádzajú dve izby, spálňa, kúpeľňa a práčovňa. Schodisko vedie do podzemného podlažia. Z chodby je prístupná kúpeľňa a obývacia izba prepojená s jedálenskou časťou. Taktiež tu je kuchyňa, z ktorej je prístupná komora.
(vizuálizácia a pôdorysy vo fotodokumentácii)

Na pozemku sa už nachádza stavba zapustenej pivnice o rozlohe 39 m2, ktorá je súčasťou projektu.

LOKALITA
Tichá a pokojná lokalita v kopcoch nad Račou, pri lese, v blízkej dostupnosti na Bratislavský obchvat, v blízkosti starej Rače s kompletnou občianskou vybavenosťou.

ODPORÚČANIE MAKLÉRA
- POZEMOK S NÁDHERNÝM A NIČÍM NERUŠENÝM VÝHĽADOM
- JUŽNÁ ORIENTÁCIA
- ZAUJÍMAVÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ,
- VYHĽADÁVANÁ LOKALITA

Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie RK a poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti.
Poskytujeme kompletný servis (vyhotovenie potrebných zmlúv právnikom, vklad do katastra nehnuteľností,...), zaistenie financovania pri kúpe nehnuteľnosti – hypotekárny úver.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu