Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2022
Béžová, Bratislava V - Petržalka
PREDANÉ !!! NA PREDAJ GARSÓNKA UL. BÉŽOVÁ BRATISLAVA V PETRŽALKA
Cena dohodou

PREDANÉ !!! NA PREDAJ GARSÓNKA UL. BÉŽOVÁ BRATISLAVA V PETRŽALKA

Cena dohodou

dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Garsónka
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 27,21 m2
 • Energie: 80 €/mesiac
  ID inzerátu: 4842163
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj garsónku v novostavbe o výmere 27,21m2 + balkón 5,42m2 v Petržalke, ul. Béžová v projekte Slnečnice, na 4/5 posch. s výťahom. Orientácia bytu: S/SV. Byt bol skolaudovaný v r. 2017, odvtedy nebol obývaný ani prenajímaný.

Byt pozostáva z obývacej miestnosti spolu s kuchynkou /zabudovaná kuchynská linka/, predsieň, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc, balkón.

Okná bytu sú plastové, 5-komorový rám so stredovým tesnením, interiérové dvere sú plné, hladké fóliové s obložkovou zárubňou, vstupné dvere sú bezpečnostné a protipožiarne. V kúpeľni je keramická dlažba a obklad, v ostatných častiach bytu je laminátová podlaha.

Možnosť prenajatia vonkajšieho parkovacieho miesta.

Okolie: výborná občianska vybavenosť, tiché, príjemné prostredie s množstvom zelene, parkov a detských ihrísk, materská škôlka, ZŠ, obchody, kaviarne, reštaurácie, v blízkosti: nemocnica s poliklinikou, zástavka MHD, Rusovecké jazero, Petržalská hrádza.

Cena: dohodou, v cene sú zahrnuté kompletné služby RK: vypracovanie všetkých typov zmlúv, poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvyJana Tomečková, te.: 0911388880, e-mail: tomeckova@karinpartners.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Počet balkónov: 1
 • Orientácia: Severovýchodná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu