Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 09. 2022
Levická, Vráble
REZERVOVANÉ! Predáme 3-izb. rodinný dom, Levická, Vráble, okr. Nitra
158 000 €

REZERVOVANÉ! Predáme 3-izb. rodinný dom, Levická, Vráble, okr. Nitra

158 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 121 m2
  Plocha pozemku: 639 m2
 • Cena za m2: 1 305,79 €/m²
  ID inzerátu: 4843048
REZERVOVANÉ!

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

Chcete bývať alebo podnikať v meste Vráble, kde máte všetky inštitúcie a obchody na dosah? Ak áno, máme pre Vás skvelú ponuku s výborným potenciálom! Ponúkame Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na Levickej ulici vo Vrábľoch.

Dom situovaný od ulice je 3-izbový. Bol postavený v rozmedzí rokov 1960 až 1965 z materiálu kvádra. Zastavaná plocha je o výmere 121 m2.

Disponuje 2 nepriechodnými izbami, priechodnou obývacou izbou s krbom, kuchyňou, kúpeľňou a vstupnou chodbou. Samozrejmosťou je pivnica o výmere 12,6 m2.

V priebehu minulých rokov boli realizované viaceré rekonštrukcie (výmena plastových okien a dverí, aplikácia laminátových podláh a dlažby, aplikácia stierok, rekonštrukcia kúpeľne, nový elektrický kotol a pod.), avšak umožňuje prispôsobenie súčasného priestoru podľa vlastného vkusu a potreby, napr. na bývanie, zobytnenie podkrovia a vybudovanie ďalšej bytovej jednotky, na prenájom alebo na podnikanie vzhľadom na jeho strategickú polohu a bezproblémové parkovanie viacerých áut.

Z hľadiska dostupnosti inžinierskych sietí je dom napojený na elektrickú energiu, mestskú vodu a kanalizáciu, k dispozícii je studňa. Samozrejmosťou je pripojenie na optický internet.

Pozemok prislúchajúci k tejto nehnuteľnosti je o výmere 639 m2. Neodmysliteľnou súčasťou je aj upravený terén pozemku, vysadený trávou, ktorého charakter je podčiarknutý drevinami a rastlinami rôzneho druhu.

Energetický certifikát nie je k dispozícii.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a máte záujem o obhliadku alebo potrebujete zodpovedať Vaše doplňujúce otázky, kontaktujte ma na tel. čísle 0905 523 619 alebo prostredníctvom e-mailu micikova.zuzana@micikovapartners.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Iná
 • Kúrenie: Ústredné, Krb, Klimatizácia
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Optická sieť

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty