Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2022
Bansko komplex Emerald, Bulharsko
Reality holding+ ponúka Bulharsko Bansko komplex Emerald garzónka na predaj -
31 900 €

Reality holding+ ponúka Bulharsko Bansko komplex Emerald garzónka na predaj -

Bansko komplex Emerald, Bulharsko
31 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Garsónka
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 40 m2
 • Cena za m2: 797,50 €/m²
  Energie: 30 €/mesiac
  ID inzerátu: 4843371
Reality Holding + vám ponúka Na predaj zariadené štúdio v komplexe Emerald Bansko, Bulharsko.Štúdio v komplexe Emerald v top lokalite, len 5 minút chôdze ku kabínkovej lanovke v Bansku.Štúdio sa nachádza na treťom poschodí, orientovaný na západ, s celkovou rozlohou 40,27 m2, z toho obytná plocha je 32,48 m2Štúdio pozostáva z chodby s veľkou šatníkovou skriňou a zrkadlom, obývacej/spálňovej časti s kuchynským kútom, manželskou posteľou, nočnými stolíkmi s lampami a TV. Kúpeľňa je kompletne vydláždená a vybavená WC, umývadlom a vaňou. Podlaha je pokrytá kobercom. Byt je bez balkóna.Bansko však nie je len prvotriedne horské centrum. Pri pohorí Pirin sa nachádza aj starobylé mestečko zo 17. storočia s viac ako 120 historickými stavbami s pozoruhodnou architektúrou. Známy je napríklad kostol Najsvätejšej Trojice ( Sveti Troica ) alebo niekoľko pôvodných domov slávnych bulharských rodákov z 18.a 19. st. ako Dom Beninata Kâšta, či Dom Veljanova Kâšta.Cena 31 900,00 EUR/celkom.

Ev. číslo: 138631 Kontakt maklér: +421905878600, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.
Popis loklity: Bansko však nie je len prvotriedne horské centrum. Pri pohorí Pirin sa nachádza aj starobylé mestečko zo 17. storočia s viac ako 120 historickými stavbami s pozoruhodnou architektúrou. Známy je napríklad kostol Najsvätejšej Trojice ( Sveti Troica ) alebo niekoľko pôvodných domov slávnych bulharských rodákov z 18.a 19. st. ako Dom Beninata Kâšta, či Dom Veljanova Kâšta.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 5
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 3
 • Počet terás: 1
 • Plochy pivníc: 1 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu