Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2022
Bansko komplex Royal Towers, Bulharsko
Reality holding+ ponúka Bulharsko Bansko komplex Royal Towers garzónka na predaj -
39 900 €

Reality holding+ ponúka Bulharsko Bansko komplex Royal Towers garzónka na predaj -

Bansko komplex Royal Towers, Bulharsko
39 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Garsónka
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 39 m2
 • Cena za m2: 1 023,08 €/m²
  Energie: 30 €/mesiac
  ID inzerátu: 4843407
Reality Holding + vám ponúka Na predaj priestranný štúdiový apartmán v Bansko Royal Towers, najlepšie umiestnenie priamo pri stanici gondoly v Bansku, v okolí veľa reštaurácií, barov a obchodov.Tento byt sa nachádza na treťom poschodí s celkovou rozlohou 39,53 m2. Štúdio je orientované na východ a nemá balkón.Toto kompletne zariadené štúdio pozostáva z priestrannej izby s vybavenou kuchyňou, rozkladacou pohovkou so stolom a TV, jedálenským stolom so stoličkami, manželskou posteľou a šatníkovou skriňou.Kúpeľňa je kompletne vydláždená a vybavená WC, umývadlom, sprchovým kútom a bojlerom na teplú vodu.Tento byt je pripravený na užívanie alebo prenájom.Bansko Royal Towers má recepciu, 24 hodinovú ostrahu, parkovisko, krytý/vonkajší bazén (sezónne práce), reštauráciu, záhradu, volejbalové ihrisko, správcovskú spoločnosť.Poplatok za údržbu je 11 eur za m2 ročne a zahŕňa upratovanie spoločných priestorov, výťahy, 24-hodinovú strážnu službu, internet a káblovú televíziu, záhradu a bezplatné využívanie vonkajšieho bazéna v lete, opravy budov, poistenie budov.Bansko však nie je len prvotriedne horské centrum. Pri pohorí Pirin sa nachádza aj starobylé mestečko zo 17. storočia s viac ako 120 historickými stavbami s pozoruhodnou architektúrou. Známy je napríklad kostol Najsvätejšej Trojice ( Sveti Troica ) alebo niekoľko pôvodných domov slávnych bulharských rodákov z 18.a 19. st. ako Dom Beninata Kâšta, či Dom Veljanova Kâšta.Cena 39 900,00 EUR/celkom.

Ev. číslo: 138635 Kontakt maklér: +421905878600, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.
Popis loklity: Bansko však nie je len prvotriedne horské centrum. Pri pohorí Pirin sa nachádza aj starobylé mestečko zo 17. storočia s viac ako 120 historickými stavbami s pozoruhodnou architektúrou. Známy je napríklad kostol Najsvätejšej Trojice ( Sveti Troica ) alebo niekoľko pôvodných domov slávnych bulharských rodákov z 18.a 19. st. ako Dom Beninata Kâšta, či Dom Veljanova Kâšta.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 5
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 3
 • Výťah: Áno
 • Plochy pivníc: 1 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu