Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2022
Starý Smokovec, Vysoké Tatry
APARTMÁN NA PREDAJ – HREBIENOK RESORT, VYSOKÉ TATRY.
235 000 €

APARTMÁN NA PREDAJ – HREBIENOK RESORT, VYSOKÉ TATRY.

235 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 33 m2
 • Cena za m2: 7 121,21 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4844503
APARTMÁN NA PREDAJ – HREBIENOK RESORT, VYSOKÉ TATRY.
Ponúkame na predaj apartmán v obľúbenom turistickom stredisku vo Vysokých Tatrách v apartmánovom dome HREBIENOK RESORT budova HR1, ktorý bol postavený v roku 2016. Apartmánový dom sa nachádza v malebnom prostredí Starého Smokovca, ktorý patrí od nepamäti medzi najnavštevovanejšie turistické centrá vo Vysokých Tatrách.
Spomínaný apartmán sa nachádza na 2. poschodí, je orientovaný na západ, smerom na Slavkovský štít a hotel Plesnivec. Výmera apartmánu je 29,5m2 a pozostáva z obytnej miestnosti, kúpeľne s wc a balkónu o výmere 9,94m2. Apartmán je vybavený a pripravený na okamžité užívanie. Súčasťou apartmánového domu je vyhrievaná lyžiareň a podzemné parkovisko.
Oproti apartmánovému domu HR1 bol nedávno vystavaný Apartmánový hotel Hrebienok resort s wellnesom.
Táto populárna forma investície vám prinesie nielen úžasné miesto na relax pre vás a vašu rodinu, ale aj pravidelný výnos z prenájmu. Ak nemáte dostatok času na správu a prenájom svojho apartmánu, odporúčam využiť služby na prenájom prostredníctvom apartmánového domu HREBIENOK RESORT.
Apartmán má ideálnu polohu, v tesnej blízkosti sa nachádza lanovka na Hrebienok, Lyžiarske stredisko Jakubova lúka, turistické trasy, obchodíky, kaviarne, reštaurácie, ako aj obľúbená atrakcia Tricklandia. Informácie o cene v RK
Ak Vás naša ponuka zaujala volajte na 0907980436 a dohodnite si osobné stretnutie alebo rovno prehliadku apartmánu.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 235 000 €.
Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2016
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Podlažie: 2
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy balkónov: 10 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty