Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 11. 2022
Šustekova, Bratislava V - Petržalka
Marek Cvengroš - Privátny maklér | Rezervované
115 000 €

Marek Cvengroš - Privátny maklér | Rezervované

115 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Garsónka
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 29,2 m2
 • Cena za m2: 3 938,36 €/m²
  Energie: 87 €/mesiac
  ID inzerátu: 4844901
Nehnuteľnosť je rezervovaná. Pokiaľ si želáte informácie o prípadnej opätovnej dostupnosti, prosím kontakujte ma. Ak máte záujem o informácie o pripravovaných a neverejných ponukách, prosím odpovedzte na niekoľko krátkych otázok ohľadom preferovaných nehnuteľností - marekcvengros.sk/otazky
Marek Cvengroš | Privátny realitný maklér

Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj kompletne zariadenú garsónku s výbornou polohou na začiatku Petržalky.

“Garsónka je ideálnym riešením pre každého, kto uvažuje, aké je to vlastniť, čo všetko to obnáša a koľko to zarobí. Konkrétne túto nájdete v jednej z najvyhľadávanejších častí Petržalky - Ovsište, čo je naozaj zaujímavá lokalita pre bývanie aj investíciu. Táto časť sa bude čoraz viac zbližovať s centrom Bratislavy aj vďaka projektom Nové Lido či Southbank. Vďaka menšej výmere podnecuje k rozumným a praktickým riešeniam miesto plytvania priestorom. Zároveň prináša zaujímavé zhodnotenie peňazí, nízke prevádzkové náklady a jednoduchú údržbu či úpravu. Zarobí, zhodnotí aj ochráni a ktomu ešte poskytne slušné bývanie.”
Stále váhate? Môžete ho bližšie preskúmať pomocou virtuálnej obhliadky - https://bit.ly/PRM-GS-VO

Medzi hlavné benefity radím:
+ vyhľadávaná lokalita
+ západná orientácia
+ výhľad na bratislavské centrum
+ dobré poschodie (7.)
+ zasklenná loggia
+ pivnica na poschodí
+ optický internet

Nehnuteľnosť ponúka rozlohu interéru 22,5m2, ktorú rozširuje zasklenná loggia o veľkosti 5,2m2. K bytu prislúcha pivnica na poschodí o veľkosti 1,5m2. Nachádza sa na 7. poschodí (z 12tich) so západnou orientáciou, čo prináša do interiéru množstvo svetla. Do vstupnej haly bola osadená kuchynská linka kvôli zväčšeniu využiteľného miesta v izbe. Kúpeľňa disponuje všetkým potrebným od vane a umývadla po toaletu a práčku, ktorá tak neuberá priestor v kuchynskej linke. Izba štvorcového tvaru ponúka variabilitu pri zariaďovaní a jej plochu rozširuje priestranná loggia zasklenná bezrámovým systémom. Garsónka prešla v roku 2015 viacerými úpravami ako výmena plastových okien, položenie nových podláh a dlažieb, presun kuchynskej linky, zasklením loggie, výmene dlažby na loggii (2020) a inštaláciou klimatizácie. Je v zachovalom stave no postupom rokov privíta miernu revitalizáciu (napr. vymurovanie umakartového jadra či úprava loggie). Byt nedisponuje plynovou prípojkou, má však dovedený optický internet. Bytový dom má za sebou už všetky potrebné renovácie - zateplenie, renovácia strechy, výmena výťahou, rekonštrukcia vstupných brán a mnoho ďalšieho. Slušný bytový dom má vo svojom okolí dostatok prakovacích miest a žiadnych problémových obyvateľov.

Zaujala vás táto ponuka? Nechajte sa presvedčiť doplnkovými informáciami. Požiadavku pošlite na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.

Ulica Šustekova sa nachádza v časti Petržalka - Ovsište, pričom vďaka svojej polohe patrí k tým vyhľadávanejším petržalským uliciam. V jej okolí sa nachádza kvalitná občianska vybavenosť v podobe obchodov (Billa, Lidl, Tesco), zdravotného strediska, pošty, trhoviska a výbornej dostupnosti MHD (neďaleká električka aj autobusy). V pešej dostupnosti nájdete množstvo zelene a dostatok parkovacích miest s rezidenčným parkovaním.

Cena: 115 000€ pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
Výmera: 29,2m2 (22,5m2 interiér + 1,5m2 pivnica + 5,2m2 loggia)
Náklady: +87€/mesiac (70€ správca vrátane fondu opráv + 17€ elektrika + TV/internet)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 12
 • Podlažie: 7
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty