Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 11. 2022
Hadabuda, Veľké Kapušany
Rodinný dom ul. Hadabuda, Veľké Kapušany
58 410 €

Rodinný dom ul. Hadabuda, Veľké Kapušany

58 410 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1 m2
 • Cena za m2: 58 410 €/m²
  ID inzerátu: 4845682
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA
Rodinný dom s príslušenstvom a pozemkami o výmere 1746 m2, situovaný v zmiešanej zóne v okrajovej časti mesta Veľké Kapušany. Rodinný dom má jedno nadzemné podlažie s prístavbou a nadstavbu podkrovia. Prístavba a podkrovie bolo zrealizované v r. 2012. Pôvodný rodinný dom bol postavený a daný do užívania v r. 1953, modernizovaný bol zavedením vody a kanalizácie, v rámci prístavby a nadstavby boli vymenené okná, podlahy, oprava omietok, SDK podhľady, rekonštrukcia kuchyne, kúpeľne, bol inštalovaný kozub s vložkou, kúrenie lokálne elektrickými konvektormi a pod.
Dispozičné riešenie: predsieň, chodba, kuchyňa, špajza, dve predné izby, obývačka s kozubom a kúpeľňa. Prístavba má jednu izbu a sklad. Podkrovie, schodisko a dve izby. Orientácia hlavných miestnosti domu je na juh a západ, konfigurácia terénu je rovina, nehnuteľnosť má možnosť napojenia na všetky inžinierske siete.
Rodinný dom sa nachádza v zmiešanej lokalite IBV, prevádzkových stavieb a občianskeho vybavenia v uličnej zástavbe samostatne stojacích rodinných domov v okrajovej južnej časti mesta. Lokalita je vybavená kompletnou infraštruktúrou - elektro, vodovod, kanalizácia a zemný plyn, poloha je vhodná na bývanie aj podnikanie. Prístup k domu je priamo z miestnej verejnej komunikácie pred domom. Mesto Veľké Kapušany s počtom obyvateľov okolo 9.500 sa nachádza v nadmorskej výške 110 m. Rozloha mesta je 29,61 km2. Mesto leží na Východoslovenskej nížine, medzi riekami Uh, Latorica a Laborec a je centrom regiónu. Mesto má kompletnú občiansku vybavenosť na úrovni malého mesta, doprava autobusom a vlakom.

Viac informácií na : www.drazobnik.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1953
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty