Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2022
Dúbravská, Prievidza
REZERVOVANý...3 izbový byt s dobrou energiou, 72 m2, loggia, komora a pivnica, ul. Dúbravská 8, Prie
Cena dohodou

REZERVOVANý...3 izbový byt s dobrou energiou, 72 m2, loggia, komora a pivnica, ul. Dúbravská 8, Prie

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 72 m2
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4846476
3 izbový byt s dobrou energiou, ul. Dúbravská 8, Prievidza

Prečo má byt prívlastok, byt s dobrou energiou ? Jednoducho preto, lebo to tak cítim. Byt bol tvorený majiteľmi s láskou a jednoducho ich rukopis to na byte zanechal.

Viac ako 70 m2, k tomu loggia, komora a pivnica a orientácia kuchyne s loggiou a obývačky do vnútrobloku. Byt sa nachádza v cípe bytového domu a ťaží z naprostého minima susedov. Vaše deti môžu dupať kľudne aj do polnoci, pod vami ich totiž nikto nebude počuť. Umiestnenie na prvom poschodí v žiadnom prípade neznamená prízemie, úroveň je totiž značne nad úrovňou okolitého terénu, o 2 ramená schodiska, teda 1 celé podlažie. A že byty na prvom poschodí sú chladné, tu to iste neplatí, pod bytom sú pivnice, ktorých stropy sú zateplené ako aj bytový dom.

DISPOZÍCIA BYTU: pôdorys máte priložený vo fotodokumentácii vo fotkách, byt s úžitkovou plochou 72,17 m2 disponuje 3 nepriechodnými izbami a príslušenstvom – chodba, kuchyňa, loggia, kúpeľňa, toaleta, komora a pivnica, umiestnená v suteréne domu. Takže úložného a odkladacieho priestoru je tu viac ako dosť. Komora sa nachádza na vonkajšej chodbe hneď vedľa bytu. Čo by to bol za plnohodnotný byt, keby ste si nemohli vychutnať šálku kávy na vlastnom balkóne. Ten je naviac orientovaný z kuchyne do zeleného vnútrobloku na východnú stranu ako aj obývacia izba, ktorá je najväčšou izbou v byte. Spálňa a detská izba je orientovaná na západ do ulice, viac menej nejedná sa o vyťaženú rušnú ulicu, ulica slúži ako obslužná komunikácia obyvateľom bytového domu
Pri vstupe do bytu vás privíta veľkorysá chodba , ktorá je centrom celého bytu. Hneď oproti, za priečkou máme dvoje dverí – jedny vás privedú do samostatnej murovanej kúpeľne s rohovou vaňou a tie druhé do toalety. Po pravej strane máme kuchynskú a obývaciu časť.. Kuchynská časť poskytuje komfort nie len pri varení ale aj pri stolovaní a priami výstup na loggiu z kuchyne ocení každá gazdiná a jeho tehlový vnútorný obklad dodá takú dobrú atmosféru nie len pri pohári vína. Obývacia časť je tou najväčšou izbou a dvojkrídlovými dverami je prepojená s chodbou a je doménou celého bytu. Ďalšie 2 izby sú po ľavej strane orientované na západ, čo v kombinácii s umiestnením bytu na 1. poschodí označuje byt, ktorý sa konečne v lete nebude prehrievať. Okrem orientácii bytu, môžete oceniť aj 1. poschodie, ktoré nie je príliš nízke ( pod bytom sú pivnice ) takže bezpečie bývania je zaručené a nie je ani príliš vysoko. Vybehnete pár schodov a ste v byte, nepotrebujete použiť ani výťah.

REKONŠTRUKCIA BYTU: prebehla postupne pred niekoľkými rokmi a tá posledná a najväčšia v roku 2017, kedy sa majitelia pustili do vybudovania novej murovanej kúpeľne, tá je samostatná s rohovou vaňou, zníženými stropmi, s bodovým osvetlením a s obkladmi až po strop, svoje miesto tu má aj práčka. Kúpeľňa a samostatná toaleta má nové interiérové biele dvere vo vintage štýle. V tom istom roku bola zrekonštruovaná aj kuchyňa, bola osadená priestranná kuchynská linka do tvaru L, s množstvom ukladacieho priestoru a so vstavanými spotrebičmi, čo by to bola za kuchyňu bez umývačky riadu. A že tehlový obklad má svoje čaro, uvidíte sami. A keď sa prerába tak sa prerába, podlahy, interiérové dvere, vodoinštalácia a čiastočne elektroinštalácia. V izbách ju treba ešte dotiahnuť, ale určite to nie je nutné, nakoľko bytový dom nemá veľa rokov za sebou a problémy tu nikdy neboli. A nová ističová skrinka utiahne veškerú techniku. Bezpečnostné dvere sú zárukou, že sa ku vám len tak niekto nedostane, ani susedia, ktorí sú síce moc milí. V spálni a v detskej izbe sú osadené vstavané skrine, ktoré tu samozrejme zostávajú ako aj ostatné vybavenie a zariadenie bytu.

A prečo sa byt predáva_? Jednoducho preto, lebo život píše iný príbeh ako by sme chceli.

BYTOVÝ DOM: bytový dom je 8 poschodový, s výťahom, zateplený, plastové vchodové dvere a rekonštrukciou prešla aj strecha.. Parkovanie je verejné pred a za bytovým domom.

Správca bytového domu je spoločnosť OSBD.

Platby za služby spojené s bývaním má súčasná trojčlenná rodina nadstavené na sumu 200,- Eur.

Byt je k dispozícii ihneď

K dispozícii máme vypracovaný znalecký posudok ( 7/2022) – 112.000,- Eur, ktorý vieme poskytnúť budúcemu kupujúcemu, pokiaľ by na kúpu bytu chce riešiť hypotekárny úver a tak isto vieme zabezpečiť bezplatné služby nášho hypotekárneho špecialistu

Veľkým benefitom tohto bytu je LOKALITA / ul. Dúbravská, sídlisko Necpaly. Škola, škôlka je od bytu vzdialená 5 minút pešo, takže nemusíte sa báť pustiť vaše dieťa do školy po čase aj samé. Uzavreté detské ihrisko v tesnej blízkosti, o ktoré sa stará mesto. V tejto lokalite máte po ruke lekáreň, potraviny, predajňu miestnej pekárne Duke, predajňu miestneho mäsiarstva Borko, no a v neposlednom rade 5 minút pešo za hlavnou cestou nákupné centrum STOP SHOP - Obi, Decodom, Jysk, Kaufland,..

.... A hlavne je to sídlisko plné zelene s možnosťou vychádzok do okolitej prírody.

Ak sa chcete dozvedieť o tomto byte viac informácii a presvedčiť sa o jeho dobrej energii volajte, píšte 0917 114 229 Ing Galambošová Ludmila/ LARES reality , dohodneme si osobnú obhliadku.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty