Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Košické Oľšany, Košické Oľšany
Stavebný pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty so slnečnou záhradou v záhradkárskej lokalite G
113 000 €

Stavebný pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty so slnečnou záhradou v záhradkárskej lokalite G

113 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rekreačný pozemok
 • Plocha pozemku: 781 m2
 • Cena za m2: 144,69 €/m²
  ID inzerátu: 4846770
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v záhradkárskej osade Girady vhodný na výstavbu rekreačnej chaty o výmere zastavanosti 78 m2.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
• Lokalita: okres Košice – okolie, obec Košické Oľšany, katastrálne územie – Vyšný Olčvár, iba 7 km od Košíc
• Pozemok je v osobnom vlastníctve, spoluvlastnícky podiel na parkovisku a prístupovej ceste
• Celková veľkosť pozemku: 781 m2 (dvojzáhrada) + 261 m2 podiel na ceste, pozemok sa predáva vcelku
• Inžinierske siete:
- Elektrina - na pozemku je zavedená elektrina s 25A istením 230 (380V), meranie je samostatné v rozvádzači v oplotení
- Voda – sezónny vodovod - na pozemku je vodovodná prípojka z jestvujúcej spoločnej vodárne zachycujúcej čisté podzemné pramene. V prípade celoročného využitia sú na pozemku majstrom vŕtnej súpravy vyznačené 4 prúdy podzemnej vody s možnosťou realizácie studne

VYUŽITEĽNOSŤ POZEMKU:
Na pozemku je vydané právoplatné stavebné povolenie na výstavbu prízemnej rekreačnej chaty o výmere 78m2 so zelenou strechou a veľkou krytou terasou 3x7m. Pre celoročné využitie je navrhnuté podlahové elektrické vykurovanie. Pod celou plochou je navrhnutý do terénu zapustený suterén s WC a sprchou. Plochu suterénu 60m2 je možné stavebne rozdeliť podľa potreby a ostane aj miesto na parkovanie pre 1-2 autá. Hlavne v prípade teraz už častého krupobitia to bude vítaná ochrana. Pred suterénom je na vlastnom pozemku ešte ďalšie parkovacie státie. Pozemok je ohradený betónovými stĺpikmi s natiahnutými španovacími drátmi. Súčasťou predaja v prípade záujmu je aj nové ešte nerozbalené pletivo z poplastovaného drôtu hrubšej dimenzie pre celý rozsah oplotenia. Stavebný pozemok sa nachádza na výhodnom mieste neďaleko parkoviska (50m) v hornom rade osady s pekným výhľadom. Na pozemku sa nachádza unimobunka, ktorá poslúži ako zariadenie staveniska.

Pozemok je vyčistený od porastov, ostala 1x výborná čerešňa, 2xjabloň a 1xorech. Budúci majiteľ si môže záhradu prispôsobiť ihneď podľa vlastnej predstavy bez potreby klčovať.

Na záver upozorňujeme, že sa chystá legislatívne obmedzenie výstavby v záhradkárskych lokalitách na max. 25m2 aj na väčších výmerách. Toto stavebné povolenie je v súčasnosti právoplatné, toho sa to už netýka. V prípade kúpy Vám pôvodný majiteľ po dohode zakreslí požadované zmeny v PD v rámci kúpnej ceny.

CENA A PLATBA:
• cena 113.000,- Eur
• cena zahŕňa právny servis spojený s prevodom nehnuteľnosti


Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.
Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Funkčné využitie: Výstavba chaty
 • Voda: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu