Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Poľovnícka, Ivanka pri Dunaji
SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ !
Cena dohodou

SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ !

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 204 m2
    Plocha pozemku: 685 m2
  • ID inzerátu: 4847705
NA PREDAJ POLOVICA rodinného domu ! Polovičný podiel ! Krásny, slnečný, tehlový dom na výnimočnom mieste uprostred záhrad v Ivanke pri Dunaji. Dom je postavený na spoločnom pozemku so starým domom, pričom k samotnému predávanému domu prislúcha pozemok s výmerou 685m2. Samostatná príjazdová cesta a poloha na konci pozemku medzi záhradami je zárukou nerušeného pokoja a ticha. Dom dispozične tvorí - prízemie (garáž vykurovaná podlahovým kúrením a radiátorom s pracovným stolom a regálmi, technická miestnosť s množstvom ukladacieho priestoru a 500l zásobníkom na vodu, zádverie, vstupná hala, kúpeľňa a samostatné WC pod schodmi, jedáleň + obývačka, kuchyňa so špajzou, pracovňa) a poschodie (hala, spálňa, 2 detské izby, kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom a WC a samostatný šatník) Dom je tehlový (30cm+15cm polystyrén zateplenie) z roku 2013, podlahy laminát + dlažby, strecha - betónová krytina, vykurovanie je kombinované, t.j. teplovodné podlahové na prízemí a radiátorové na poschodí, je tu možnosť zabezpečiť ohrev TÚV aj vykurovania pomocou metrovej krbovej vložky s výmenníkom Mijori. Z dôvodu výborného technického riešenia domu sú náklady pre 4 člennú rodinu cca 140€.
V záhrade je kobercový trávnik s automatickou závlahou, skalka okolo terasy a altánok so sedením.
Priamo pri dome 3 parkovacie státia plus jedno v garáži.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu