Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 10. 2022
Tranovského, Bratislava IV - Dúbravka
4-izbový byt v Dúbravke pri lese
Cena dohodou

4-izbový byt v Dúbravke pri lese

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4847727
Ponúkame na predaj štvorizbový slnečný byt v mestskej časti Bratislava – Dúbravka, v pokojnom a čistom prostredí s množstvom zelene len na skok od lesa, s krásnym výhľadom na Kamzík a Devínsku Kobylu. Byt sa nachádza na štvrtom nadzemnom podlaží a vďaka tomu, že bytový dom patrí k najvyššie položeným v Dúbravke, poskytuje maximálne súkromie, kde vám nikto nebude hľadieť do okien. Ideálne miesto pre tých, ktorí majú radi mestský spôsob bývania a zároveň bezprostredný kontakt s prírodou.

V bytovom dome sa pred desiatimi rokmi uskutočnila nadstavba, pričom bytový dom bol súčasne zateplený, bol vybudovaný nový výťah a vymenené vnútorné rozvody (stúpačky). Bytový dom je zabezpečený kamerovým systémom a je starostlivo udržiavaný. Pre budúceho majiteľa bytu je k dispozícii voľný a neobmedzený vstup do fitness, miestnosti na stolný tenis a miestnosti na skladovanie bicyklov, ktoré sa nachádzajú vo veľkorysých spoločných priestoroch bytového domu. Už bezprostredné okolie bytového domu ponúka možnosti tak na oddych, ako i športové aktivity.

Byt prešiel len čiastočnou rekonštrukciou, budúcemu majiteľovi tak dáva možnosť úpravy podľa vlastných potrieb a predstáv. Podlahová plocha bytu má 77,02 m2, z toho loggia predstavuje 3,97 m2. K bytu prináleží i pivnica o veľkosti 3,25 m2.

Dispozičné riešenie bytu: veľká predsieň, ktorá umožňuje umiestnenie dvoch vstavaných skríň, kúpeľňa so sprchovým kútom (možnosť nahradenia vaňou), samostatná toaleta, priestranná obývacia izba orientovaná na východ so vstupom z predsiene a kuchyne a s výstupom na loggiu, kuchyňa orientovaná na východ, izba orientovaná na východ so vstupom z kuchyne, izba orientovaná na západ so vstupom z predsiene, izba orientovaná na západ so vstupom z obývacej izby. Pôdorys bytu zašleme na vyžiadanie.

Byt je bez tiarch a ihneď k dispozícii.
Cena dohodou.

Tel.: +421 903 654 754
Email: vebu@post.sk

Prosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali za účelom zaradenia tohto inzerátu do svojej ponuky.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty