Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 12. 2022
Hospodárska, Trnava
Exkluzívne PNORF – bezbariérový 3i byt, 82 m2, 3x balkón, výťah, pivnica, Hospodárska ul.
190 000 €

Exkluzívne PNORF – bezbariérový 3i byt, 82 m2, 3x balkón, výťah, pivnica, Hospodárska ul.

190 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 77 m2
 • Cena za m2: 2 467,53 €/m²
  ID inzerátu: 4849405
Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný 3i byt, 82 m2, II. NP, s troma balkónmi s veľkými presklenými plochami orientovanými mimo ciest, do zelene, na tri svetové strany, nachádzajúci sa v susedstve centra mesta na Hospodárskej ul. v Trnave.

Dispozícia pôvodného bytu, s výnimkou nových plastových okien, nachádzajúceho sa na II. nadzemnom podlaží: vstup, chodba, vpravo je samostatná toaleta, za ňou je kúpeľňa s vaňou, vľavo sa nachádza spálňa východnej orientácie, vpravo ďalej prechodová chodba do kuchyne západnej orientácie. Oproti vstupu do bytu sa nachádza obývacia izba s dvoma balkónmi (klasický a francúzsky) južnej orientácie a oknom na západ. Z obývacej izby sa prechádza do tretej spálne s fr. balkónom južnej orientácie. Spálne majú pôvodné drevené parkety.

Tehlový bytový dom s výťahom a bezbariérovým prístupom prešiel zateplením a rekonštrukciou, jeho okolie revitalizáciou. Má presklené spoločné priestory a len dva byty na podlaží. Nachádza sa v lokalite s množstvom zelene v tesnom susedstve centra mesta a s prístupom k najdôležitejším miestam občianskej vybavenosti v meste.

Bonusy nehnuteľnosti: širšie centrum mesta, priestranné izby, 3x balkón s veľkými presklenými plochami, bezprostredný kontakt so zeleňou, orientácia na 3 svetové strany a limitovaný počet vlastníkov bytov v dome.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty