Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 01. 2023
Rožňavská, Košice II - Západ
VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA !!! - 3 IZBOVÝ - ROŽŇAVSKÁ - TERASA - KOŠICE - ZÁPAD - 55 m2
139 900 €

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA !!! - 3 IZBOVÝ - ROŽŇAVSKÁ - TERASA - KOŠICE - ZÁPAD - 55 m2

139 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 55 m2
 • Cena za m2: 2 543,64 €/m²
  ID inzerátu: 4849702
Na predaj Vám exkluzívne ponúkam pekný 3-izbový byt s lodžiou na sídlisku Terasa na Rožňavskej ulici o výmere 55 m2. Byt je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 3.poschodí z 3. poschodového bytového domu. Začiatkom roku 2023 bytový dom prejde rozsiahlou rekonštrukciou v podobe zateplenia bytového domu a povrchových úprav, výmenou dlažby, zábradlí a presklením lodžie, stropné sušiaky na lodžie, nová viac tepelne izolovaná strecha a výmena jej súčastí, kompletná rekonštrukcia vchodu, rekonštrukcie spoločných priestorov, chodieb a schodištia, pvc podlahy, maľovky, elektro rozvodov, zábradlí, bezpečnostných dverí, zrealizovanie kotvenia bicyklov na steny v kočikárni a ostatné doplnkové vylepšenia. Obytný dom je bez výťahu.

Popis bytu:

Byt pozostáva zo vstupnej chodby (2,88 m x 1,18 m = 3,39 m2), ktorá obsahuje na mieru robenú vešiakovú stenu zrkadlový botník s piatimi vyklápacími skrinkami a veľkým zrkadlom naproti bezpečnostným vchodovým dverám značky Guzma s dvomi zámkami, priezorom a odhlučnením. Samostatného WC so závesnou toaletou Geberit (1,06 m x 0,87 m = 0,92 m2) a na mieru vyhotovenej odkladacej skrinky s poličkami a celej vo farbe dverí, ktorá umožňuje prístup do manipulačného priestoru stúpačkovej šachty, ktorá obsahuje nové rozvody, vodomery aj plynomer. Kúpeľne cca (1,52 m x 1,96 m = 3,09 m2), s veľkou rohovou vaňou, vstavaným umývadlom a vstavanou úložnou skrinkou s posuvným systémom dverí. Kúpeľňa s toaletou je murovaná s keramickou dlažbou po stenách a podlahe a štýlovými murovanými poličkami. Obývacej izby (4,73 m x 3,60 m = 17,02 m2), kuchyne s rozmermi (2,99 m x 1,64 m = 6,90 m2), spálne so zrkadlovou vstavanou skriňou na mieru (4,70 m x 2,69 m = 12,64 m2) a detskej izby so vstavanou zrkadlovou skriňou na mieru (4,70 m x 2,16 m = 10,15 m2). V celom byte je v jednej tónine laminátová plávajúca podlaha. V byte boli menené vysoko kvalitné a nadštandardné plastové okná ( značka Trocal - prevedenie Zlatý dub) a prevedená aj kompletná rekonštrukcia jadra, nové stierky na stenách a znížený sadrokartónový strop s bodovými svetlami v celom byte. Byt je čerstvo vymaľovaný. Veľká kuchynská linka na mieru s rozsiahlym pultom v tvare U a logicky vypracovanými pracovnými zónami obsahuje 7 šuplíkov a 21 skriniek. Celý pult v tvare U má dĺžku 5,71 m spolu aj s plynovou varnou doskou so štyrmi horákmi aj integrovaným zapaľovaním a nerezovým dvoj drezom s odkvapkávačom. Kuchynská linka je so zabudovanými spotrebičmi, chladnička (LG s ovládaním a aplikáciou cez wifi), umývačka riadu (Whirlpool), mikrovlnná rúra (Whirlpool), elektrická rúra (Elektrolux), plynová varná doska (Elektrolux) výsuvný digestor (Elektrolux) zabudovaná práčka (Samsung). Je orientovaný na juhovýchod, to znamená, že v poobedňajších hodinách je v letných mesiacoch v byte príjemný chládok a dá sa vychutnať poobedňajšia kávička v chládku na lodžii o rozmeroch (5,81 m2 x 1,08 m2 = 6,28 m2). Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné, značky GUZMA. K bytu prislúcha aj komora pred vstupom do bytu o veľkosti (1,09 m x 1,59 m = 1,73 m2). Čo sa týka energií, mesačné náklady na dve osoby sú: Správca bytu Správa Domov Košice s.r.o 139 900 € (+ 22,- € elektrina, 4,- € plyn). Čo sa týka internetu, je tu zriadený spolu s TV od spol. UPC. V byte je už urobená aj predpríprava na prípadný satelit. V bytovom dome majú umiestnené dátové káble všetci dostupní operátori v Košiciach. Byt na loggii úž bol vo vlastnej réžii zateplený čo v preplatkoch na kúrení prináša 400€ až 500€ ročne.

V okolí je vysoká občianska vybavenosť a príjemne prostredie plné zelene a miesta na oddych a šport. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky a ihriská.

VÝHODY:

nová elektroinštalácia v medi s nadštandardným rozsahom
znížené sadrokartónové stropy v celom byte
rozvody pre domáce kino, internet, TV a satelit
bezpečnostné odhlučnené dvere s dvoma bezpečnostnými zámkami
6 m zateplená lodžia
byt s výhľadom na večerné osvetlené Košice, na celú Košickú kotlinu
byt je čistý, čerstvo vymaľovaný vhodný na používanie, prípadne farebné doplnenie
ideálne riešené členenie bytu s dvomi nepriechodnými izbami
pocit veľkej priestrannosti izieb, vďaka zrkadlovým posuvným dverám
nadštandardná a priestranná kuchyňa v menšom priestore so zabudovanými spotrebičmi
nadštandardné plastové okná v prevedený Zlatý dub aj s širokými parapetmi.
ticho - vrchná poschodie, bez dupania a ruchu z hora, odizolované - veľmi tichý byt
rýchla dostupnosť všade, byt obklopený všetkými službami v tesnej blízkosti
byt je predajom ihneď voľný pre nového vlastníka

Občianska vybavenosť v okolí bytu: FRESH Luník VII – 700 m – KAUFLAND OC GALÉRIA – 1,2 km – TESCO – 1,5 km – Zástavka autobusov č. 10, 32, 34, N3, N4, 900 m, električiek č. 6, 9, R3, R4, 600 m - Miestny úrad mestskej časti Západ 1,1 km – Slovenská pošta 11 – 650 m – ZŠ Trebišovská – 300 m, 8 ročné Gymnázium Trebišovská 10 – 300 m, Materská škola Humenská č. 51 – 700 m, Materská škola Trebišovská č. 11 – 400 m.

Ak Vás táto ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si so mnou OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti.

Viac na www.stefancarnoky.sk www.reneagency.sk

Osobná web stránka nehnuteľnosti:

https://stefancarnoky.sk/3-izbovy-roznavska-terasa-kosice-zapad-55-m2

(v prípade viacerých záujemcov o túto ponuku, si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty