Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2022
Zuzany Chalupovej, Bratislava V - Petržalka
Zariadený 2i byt v Zóne Mesto s krásnym výhľadom na juh
234 900 €

Zariadený 2i byt v Zóne Mesto s krásnym výhľadom na juh

234 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 54,66 m2
 • Cena za m2: 4 297,48 €/m²
  ID inzerátu: 4851214
Dnešné Slnečnice (zóna Mesto) sú viac ako len nový obytný súbor na južnom konci Petržalky. Už dnes ponúkajú možnosti, ako vybehnúť na nákup čerstvých potravín, či zájsť na kávu so susedom alebo relaxovať na Petržalskú hrádzu bez nutnosti presúvať sa autom.

Ich najsilnejšou stránkou má byť dobré spojenie s centrom mesta (po dokončení električkovej trate) a dostupnosť prírodného prostredia v blízkosti Dunaja alebo rakúskeho vidieka. Medzi rezidentmi oceňované množstvo zelene a kvalitná úroveň prevedenia verejných priestorov má byť čoskoro doplnená o druhý najväčší park v Petržalke (po dobudovaní).

Bytový dom:
Moderný 12 podlažný bytový dom má charakter doskového viladomu s ustúpeným najvyšším podlažím. Dokončený bol v roku 2019. Suterénne podlažia sú určené na parkovanie vo forme garážových státí a nachádzajú sa tu aj pivničné kobky V rámci vchodu na vertikálny pohyb poslúžia dva výťahy, pričom na konkrétnom podlaží je celkom 10 bytov. Ponúkaný byt je orientovaný do južnej strany s krásnym výhľadom ponad estetický vnútroblok, naprieč bulvárom až na otvorené priestranstvo. Vykurovanie bytového domu je ústredné, pričom mediátorom tepla sú radiátory. Zálohová platba pre 3 člennú rodinu činí 117€ + 11€ za správu garáže, nakoľko byt disponuje vlastným parkovacím miestom.

Výhodou tohto vchodu je, že sa nachádza takmer v samom centre tejto zóny, no zachováva si kontakt so "Starou Petržalkou" a k električke to budete mať len na pár minút peši, bez toho aby Vám jej hluk narušil komfort bývania.

Byt, dispozícia a zariadenie:
Aktuálni prvo-majiteľa nadobudli byt v štandarde, pričom dozariadenie v podobe štýlovej kuchyne a zariadenia realizovali sami. Všetok nábytok má tak necelé 3 roky, pričom je súčasťou kúpnej ceny.

Na interiéri oceníte kvalitnú dispozíciu s výmerou podlahovej plochy 54.66m2, ktorá je doplnená o balkón po celej dĺžke bytu s výmerou 10.36m2. Ide o slušnú plochu pre mladý a moderný pár s ambíciami.

Dispozícia otvára vstupná predsieň s výmerou 6.6m2 a s praktickou šatníkovou skriňou, ktorá okrem vešiakov ponúka aj zrkadlo, či kubus na sedenie počas prezúvania. Jej úložný priestor je doplnený o zásuvkovú komodu. Po ľavici sa nachádza kúpeľňa so závesnou toaletou, umývadlom a vaňou. Nadštandardnú výmeru má spálňa situovaná oproti vchodu. S výmerou 15,79 m2 a s prístupom na spomínaný balkón zaujme na prvý pohľad. Okrem toho sa tu nachádza vstavaný šatník so systémom roll-door a dostatok priestoru pre situovanie home-office kútika s krásnym výhľadom. Interiéru totiž dominujú veľkoformátové okná od zeme až po strop bytu.

Výhodou tejto kúpy je fakt, že Vás nečaká žiadna vstupná investícia do zariadenia. To je zastúpené v kompletnej škále a dojmom ulahodí nejednému oku. Lákavá je aj kuchynská linka v tvare písmena U s plnohodnotným jedálenským sedením. Je vybavená všetkými spotrebičmi, vrátane umývačky riadu či práčky. Esteticky pôsobí povrch pracovnej dosky a digestor visiaci zo stropu. Kuchynský kút je zakompovaný v dennej časti spolu s obývacou izbou (kuchyňa 6,83m2 + obývačka 19,22m2), ktorej dominuje horčicová sedacia súprava aj s ležadlovou časťou a zladená obývačková stena. Pri južnej orientácii poteší klimatizačná jednotka v tejto časti interiéru, ktorá sa postará o príjemnú klímu aj počas horúcich letných dní.

Tie si vo väčšine času užijete priamo na balkóne, ten je rozmerný, pričom disponuje prírodnou dlažbou. Je tu dostatok miesta pre balkónové sedenie a dokonca si tu aj niečo vypestujete.

Byt je vhodný ako investícia. Súčasný majiteľ preferuje ostať v nájme u kupujúceho z dôvodu výstavby RD, nie je to však podmienkou.

Parkovanie a kobka:
Ak vlastníte auto alebo jeho kúpu plánujete potešíme Vás parkovacím miestom v garáži, ktorého cena je 18 900 € ( nie je podmienkou kúpy). Okrem komfortného a pohodlného parkovania na vyhradenom mieste ponúka aj benefit stabilnej klímy v aute. To znamená, že nenastupujete do prehriateho alebo naopak zmrznutého auta. Taktiež veľkou výhodou je, že parkovacie státie je situované v tesnej blízkosti murovanej pivničnej kobky, ktorú je možné vlastniť za 4 900€ (nie je podmienkou kúpy). Parkovacie miesto a kobka sú situované neďaleko výťahov.

Lokalita:
Jadrom Zóny mesto bude park. Plne dobudovaný bude v najbližších týždňoch. Developer tu umiestnil multifunkčné ihrisko, work-out, výbeh pre psy alebo detské bludisko. Pripravovaná je spojená materská, základná a stredná škola, ktorá má vyústiť do moderného vzdelávacieho objektu prevzatého do správy mestskej časti Petržalka.

Zóna má už dobre zabehnuté prevádzky ako trafika, drogéria, lekáreň či potraviny, vrámci menšieho retailového centra v podobe Slnečnice Market ktoré je spojené s častou Trch. - chutná zóna, kde nájdete gastro prevádzky ázijskej, mexickej, talianskej ale aj slovenskej kuchyne.

Ďalšie služby sú sústredené na prízemí obytných domov orientovaných do bulváru (hlavná os ulice Zuzany Chalupovej) v podobe viacerých lekárskych ambulancií – detská poliklinika, urológ, čoskoro otvorí očná ambulancia, ortopéd, gynekológ a fyzioterapeut, barbershop, hračkárstvo, kaderníctvo, kuchynské štúdio, menšie fitness centrum a plánované sú ďalšie služby a obchody.

Spomínaná električková trať by mala byť hotová do konca roku 2023, v kombinácii s novým pripájačom na obchvat D4R7 (už spustený aj s novým Lužným mostom) ponúka toto bývanie perfektné napojenie do ostatných mestských častí.

Rekapitulácia ceny:

Byt (54,66 m2 + 10.36 m2) - 234 900 €
Garážové státie (10,8 m2) - 18 900 €
Kobka (3,42 m2) - 4 900 €

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 12
 • Podlažie: 7
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy pivníc: 3.42 m²

Doplnková informácia

Financujete hypotékou? S naším hypocentrom získate ZADARMO znalecký posudok (300€) a kontrolu zmlúv advokátom aj keď nehnuteľnosť nekúpite u nás, viac na osobnimakleri.sk/hypo

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu