Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 11. 2022
Hlavná, Pohronská Polhora
Priestranný rodinný dom v obci Pohronská Polhora
125 000 €

Priestranný rodinný dom v obci Pohronská Polhora

125 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 157 m2
  Plocha pozemku: 720 m2
 • Cena za m2: 796,18 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4851479
Realitná kancelária REALITY HOREHRONIE Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka veľký priestranný rodinný dom v obci Pohronská Polhora.

PREDMET PONUKY
Dom je dvojpodlažný s veľkou sedlovou strechou, pod ktorou sa nachádza priestor, ktorý je v prípade potreby možné prerobiť na ďalšie obývateľné podlažie. Rodinný dom je murovanej konštrukcie, zateplený, vymenené plastové okná a vchodové dvere. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Je napojený na elektrickú, vodovodnú a plynovú prípojku. Kanalizačná prípojka sa nachádza na pozemku. Dom je postavený na pozemku o výmere 720 m2 .

DISPOZÍCIA
Prvé podlažie pozostáva z veľkej priestrannej chodby, z ktorej sa vstupuje do kuchyne, dvoch obytných miestností, pivnice, kúpeľne so saunou a na schodisko, ktoré vedie na druhé podlažie. Z kuchyne vieme vstúpiť do izby č. 1, ktorá je prechodná. Táto izba slúžila ako obývacia miestnosť. Z tejto obývacej miestnosti sa prechádza do izby č. 2, ktorá slúžila ako spálňa. Z chodby vieme vojsť do kúpeľne, v ktorej sa nachádza sprchovací kút, umývadlo, toaleta a sauna.

Na druhom podlaží sa nachádzajú tri priestranné izby, kúpeľňa a kumbálok, odkiaľ vedú drevené schody do podkrovia. Súčasťou dvoch izieb je aj balkón, ktorým sú tieto dve izby zároveň prepojené.

LOKALITA
Obec Pohronská Polhora je situovaná približne 13 km od mesta Brezna smerom na Tisovec. Rodinný dom sa nachádza na hlavnej ulici, v okrajovej časti obce. Obec Pohronská Polhora disponuje dobrou občianskou vybavenosťou. Samotná obec leží v horskom prostredí, v blízkosti Národného parku Muránska planina, ktoré vytvára podmienky pre turistiku a cykloturistiku. V blízkom okolí sa nachádza salaš Zbojská, Čiernohronská železnica, Dobročský prales a Vydrovská dolina.

CENA
125 000 € vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie REALITY HOREHRONIE, s.r.o.
V rámci našich služieb zabezpečíme kompletný právny servis ohľadom rezervačných a kúpnych zmlúv, podanie návrhu na vklad na katastri. V prípade záujmu pomôžeme s vybavením hypotéky a financovaním kúpy tejto nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1975
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 7
 • Priechodná izba: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty