Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 11. 2022
Zbojská, Pohronská Polhora
Priestranná horská chata v Národnom parku Muránska planina
279 000 €

Priestranná horská chata v Národnom parku Muránska planina

279 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Plocha pozemku: 1970 m2
 • Cena za m2: 141,62 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4851618
Realitná kancelária REALITY HOREHRONIE v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj veľkú priestrannú chatu v lokalite Zbojská v katastrálnom území obce Pohronská Polhora v NP Muránska planina vhodnú na rekreačné účely ako aj investičnú príležitosť.

Horská chata je čiastočne podpivničená a stavaná kombinovane murovanou a drevenou konštrukciou. Podpivničenie a prvé podlažie je murované a zvyšné tri nadzemné podlažia sú konštruované z dreva.

Na prízemí sa nachádza kuchyňa, v blízkosti ktorej je množstvo odkladacích miestností slúžiacich aj ako technické miestnosti. Ďalej sa tam nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom, miestnosť čiastočne využívaná ako šatňa a dve miestnosti so sprchami a WC.

Na prvom podlaží sa nachádza 5 izieb rôznej veľkosti s počtom lôžok od dvoch do piatich v jednotlivých izbách. Na tomto podlaží sa nachádzajú aj 2 balkóny, pričom jeden je súčasťou jednej z izieb a jeden je súčasťou chodby.

Druhé podlažie je také isté ako prvé nadzemné podlažie, len s tým rozdielom, že izby sú menších rozmerov s počtom lôžok od dvoch do troch lôžok v jednotlivých izbách.

Posledné tretie nadzemné podlažie disponuje dvomi izbami, v ktorých je spolu 6 lôžok.

Pozemok je o výmere 1970 m2. Na pozemku sú spevnené plochy a garáže prislúchajúce k nehnuteľnosti. Prístup k chate je po asfaltovej ceste a v zime je udržiavaný. Chata je vykurovaná kombinovane, pevným palivom pomocou krbu a elektrickými vykurovacími telesami v jednotlivých izbách.

Chata sa nachádza v prekrásnom horskom prostredí na okraji Národného parku Muránska planina, ktorý je vynikajúcou príležitosťou pre rozvoj cestovného ruchu v danej oblasti. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza salaš Zbojská a celá oblasť zažíva renesanciu cestovného ruchu s veľkým potenciálom nárastu turistov.

CENA 279 000 € vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie REALITY HOREHRONIE, s.r.o.

V rámci našich služieb zabezpečíme kompletný právny servis ohľadom rezervačných a kúpnych zmlúv, podanie návrhu na vklad na katastri. V prípade záujmu pomôžeme s vybavením hypotéky a financovaním kúpy tejto nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 14
 • Počet balkónov: 4
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 5

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Podobné inzeráty Všetky inzeráty

Exkluzívne projekty