Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 11. 2022
Žilina-Hliny
Prenájom kancelárskych priestorov v centrálnej časti Žiliny
9 030 €/mes.

Prenájom kancelárskych priestorov v centrálnej časti Žiliny

9 030 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 860 m2
  Plocha pozemku: 860 m2
 • Cena za m2: 10,50 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4851810
Realitná kancelária DOM ponúka na dlhodobý prenájom kancelárske priestory v centrálnej časti Žiliny na ulici A. Bernoláka – Bulvár o celkovej výmere 860 m2.

Priestory sa nachádzajú na druhom nadzemnom podlaží polyfunkčnej budovy s výťahom a zaberajú celé poschodie. Prenájom je určený pre firmu ako administratívne sídlo spoločnosti s maximálnym počtom pracovných miest 67.

Dispozične priestor pozostáva z desiatich administratívnych a dvoch zasadacích miestností po obvode budovy, v centrálnej časti je testovacia miestnosť, serverovňa, kuchynka, dva sklady a sociálne zariadenie. V obvodovej časti nechýba samostatný priestor pre vedúceho aj asistentku, ako aj ďalšie sociálne zariadenie.

K vybaveniu patrí klimatizácia, vetranie, PC sieť, internet cez optický kábel, požiarny rozhlas, prístupový systém na elektronické chipy, alarm, vonkajší kamerový systém, osobný a nákladný výťah. Priestory nie sú zariadené kancelárskym nábytkom, po dohode je možné priestory prispôsobiť pre potreby nového nájomcu.

Budova, v ktorej sa priestory nachádzajú, je situovaná v centrálnej mestskej časti s kompletnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti sú nákupné centrá aj autobusová zastávka.

Parkovanie je možné na verejných i vyhradených miestach, výhodou je možnosť prenajatia až 20-tich parkovacích miest s rampou priamo za budovou.

Cena: 9 €/m2/mesiac + 1,50 €/m2/mesiac (za služby a správu + energie)

Parkovanie: 50 €/vyhradené miesto za budovou.

Ceny sú bez DPH.

Priestory sú voľné od 1.1.2023.Virtuálnu prehliadku priestorov si môžete pozrieť tu (skopírujte si link): https://mls.kuu.la/share/collection/7vrLl?fs=1&vr=1&sd=1&initload=0&thumbs=1

V prípade záujmu a zistenia viac informácií alebo dohodnutia termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 919 180 044 alebo e-mailom na: lucia.puncova@rkdom.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 2
 • Voda: Áno

Doplnková informácia

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom realitnom trhu. Zabezpečujeme pre našich klientov kompletný realitný servis, predaj, prenájom a správu nehnuteľností.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty