Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 12. 2022
Tallerova, Bratislava I - Staré Mesto
Arvin & Benet | Elegantný a dizajnový byt na atraktívnej adrese 
598 000 €

Arvin & Benet | Elegantný a dizajnový byt na atraktívnej adrese 

598 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 103 m2
 • Cena za m2: 5 805,83 €/m²
  ID inzerátu: 4851861
Arvin & Benet ponúka na predaj elegantný a dizajnový 3i byt, ktorého adresa patrí medzi najatraktívnejšie štvrte na bývanie v hlavnom meste, na Tallerovej ulici Starého mesta.

Tento nadčasový byt zaručene splní tie najnáročnejšie predstavy o vyhľadávanom bývaní v klasickom staromestskom byte. Vysoké stropy, drevené parkety a nádherné dvojkrídlové drevené dvere sa doplnili moderným minimalistickým zariadením, čo spolu vytvára unikátne atraktívne prepojenie.

Pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/701/elegantny-a-dizajnovy-byt-na-atraktivnej-adrese

Výnimočný štýl bývania s príznačnou eleganciou podčiarkuje exkluzívny nábytok a dodáva česť trvácnym materiálom, akými sú najmä drevo. Jedinečnú charizmu bytu dodávajú aj ľahký dotyk minulosti vo forme parkiet, či dverí.

Obývacia miestnosť je priestranná a funkčne doplnená o zariadnie pre príjemný relax. Nadčasové architektonické riešenie kuchyne je vedené v modernom a minimalistickom štýle. Kuchynská linka v striebornej farbe úžasne vyniká v klasicky drevenom prostredí ikonického nábytku.

Do kúpeľne vojdete zo spálne alebo chodby a očarí vás intenzívny vizuálny zážitok kombinácie obkladov v bielej a lososovej farbe. Vybavená je nábytkovo úspornejšie, no zároveň plnohodnotne napĺňa svoju funkčnosť. Toaleta je samostatná a navyše je dispozícia bytu obohatená o samostatný šatník.

Tento veľkorysý byt sa nachádza na 1. poschodí a pre plnohodnotné precítenie tohto bytu je ideálna osobná návšteva na obhliadke.

Lokalita:
Byt sa nachádza v srdci Starého Mesta na mimoriadne obľúbenej Tallerovej ulici. V okolí nájdete výbornú občiansku vybavenosť a v pešej dostupnosti sa nachádza historické centrum Bratislavy s reštauráciami, či kaviarňami.


Cena: 598 000 eur
Výmera:103 m²

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti.

Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty