Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Imelová, Bratislava II - Vrakuňa
Moderná vila s bazénom v II.obvode, na privátnej ulici.
850 000 €

Moderná vila s bazénom v II.obvode, na privátnej ulici.

850 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 265 m2
  Zast. plocha: 239,5 m2
  Plocha pozemku: 953 m2
 • Cena za m2: 3 207,55 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4852541
Rodinný dom je situovaný na pozemku o výmere 953 m2 so všetkými IS. Prístup k domu je zabezpečený cez súkromnú cestu ( Imelova ulica), ktorá je oddelená od hlavnej cesty bránou na diaľkové ovládanie, čo zabezpečuje pre obyvateľov rodinných domov súkromie, bezpečnosť a pokojné bývanie. Stavba má architektonicky čistý tvar, ktorý umocňuje veľká miera presklenia v hliníkových veľkoplošných profiloch, kombinovaná s pohľadovým betónom a omietkou. Funkčne je hmota na prízemí rozdelená na tri časti. V strede objektu je denná časť, ktorú tvorí obytný priestor s otvorenou dvojpodlažnou obývacou izbou a s obytnou galériou, ďalej polootvorená kuchyňa a zádverie so šatníkom. Západná časť domu je pokojná nočná zóna, tvorí ju pracovňa, rodičovská spálňa so šatníkom a s kúpeľňou, samostatná hosťovská izba alebo pracovňa, kúpeľňa s toaletou. Východná časť je hospodárska, pozostáva s 3-garáže, zo skladu, práčovne a kotolne. Na prvom podlaží sa nachádzajú 2 detské samostatné izby, ktoré sú prepojené priestrannou kúpeľňou. Z galérie je výstup na terasu s východnou orientáciou. Pocit luxusu umožňuje výstup z rodičovskej spálne a z kúpeľne na pozemok priamo k bazénu s protiprúdom a s prekrytím ( 9mx4m). Záhrada je parkovo upravená so závlahami.. Dom je postavený z kvalitných materiálov, ozvučenie v interiéri aj v exteriéri je realizované technikou Bang&Olufsen, na podlahe sú položené drevené parkety, sanita a keramika sú zn. Grohe a Hansgrohe, kuchynská linka zn. Leicht je z drevenej dýhy , pracovná doska z umelého kameňa, elektrospotrebiče zn. Siemens, v dome je centrálny vysávač. Nadčasový nábytok vo viacerých miestnostiach a v kúpeľniach bol vyrobený na mieru z drevenej dýhy a zostáva v dome po jeho predaji.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: C
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Juhozápadná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu