Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2022
Poľná, Brezno
Rodinný dom v krásnom prostredí - Brezno
Cena dohodou

Rodinný dom v krásnom prostredí - Brezno

Cena dohodou

info o cene v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 200 m2
 • ID inzerátu: 4852656
breznoreality.sk - Realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v okresnom meste Brezno, v pokojnej, okrajovej časti s výhľadmi na hrebeň Nízkych Tatier. Situovaný je na slnečnom pozemku o výmere 1335 m2. Stavba je v pôvodnom stave, kvadrovej konštrukcie, napojená na elektrinu, ver. kanalizáciu a mestský vodovod. Dispozične pozostáva z dvoch podlaží, na prvom sa nachádza kuchyňa, izba, kúpelňa, komora a kotolňa. Sú tu vymenené plastové okná a vstupné dvere. Na druhom podlaží s vonkajším samostatným vstupom je presklenné zádverie, chodba, dve izby a kúpelňa. Kúrenie momentálne zabezpečujú priamovýhrevné nástenné panely, ohrev vody je cez el. bojler na 2 NP a na 1NP je prietokový ohrievač. Podkrovie je možné v prípade potreby zobytniť. Na pozemku je zachovalá hospodárska budova so zavedenou elektrinou (aj 380V). Dom je ideálny na pokojné rodinné bývanie na okraji mesta, ale zároveň v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti (základné/stredné školy, pobočka VŠ, nemocnica, súkromné amb., nákupné možnosti, hypermarkety, fut. štadión, zimný štadión....). Slúžiť môže aj ako rekreačná nehnuteľnosť, v okolí je bohaté letné (horehronie.sk) i zimné vyžitite (známe lyž. strediská do 20 min. autom - Chopok Juh/Sever, Mýto pod Ďumbierom, SKI Tále, Hronec Hlobišov...). Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.


Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo - všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnutelnosti Brezno a budete mať vždy novú aktuálnu ponuku.


Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty