Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 02. 2023
Banská Bystrica
PREDAJ priestorov v priamom centre Banskej Bystrice - parkovanie vo dvore!!! - 67,14 m2
152 000 €

PREDAJ priestorov v priamom centre Banskej Bystrice - parkovanie vo dvore!!! - 67,14 m2

152 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 67,14 m2
  Zast. plocha: 67,14 m2
 • Cena za m2: 2 263,93 €/m²
  ID inzerátu: 4853530
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj objekt o výmere 67,14 m2, ktorý je situovaný v priamom centre mesta Banská Bystrica, ul. Kukučínova.
Jedná sa o priestor, ktorý zahŕňa 2 prevádzkové objekty a jednu bytovú jednotku (garsónku). Výhoda tejto nehnuteľnosti teda je, že môže slúžiť ako investícia, prípadne na spojenie bývania s podnikaním.
Celá nehnuteľnosť má hlavný vstup z ulice, plus ďalší vstup je od dvora, ktorý je uzatvorený elektrickou bránou a je na ňom možné aj parkovať.

Dispozícia objektu:
* Spoločná vstupná chodba, z ktorej je vchod do 3 samostatných priestorov.

Aktuálne je prvý obchodný priestor využívaný ako pekárnička (okienkový predaj z ulice), ktorá tu funguje viac ako 15 rokov. Druhý obchodný priestor o výmere 16,21 m2 je momentálne využívaný ako salón a je vhodný na menšiu prevádzku (kaderníctvo, salón, kancelária...) a jeho výhodou je, že má vstup priamo z frekventovanej ulice. Pre obe prevádzky je na chodbe k dispozícii spoločné WC s umývadlom.
Garsónka s výmerou 21,67 m2 má vlastný vstup a je vybavená kuchynskou linkou so sporákom. Je v nej kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC.
Nakoľko sa nehnuteľnosť nachádza v lokalite so zvýšeným pohybom ľudí, je skvelou investičnou príležitosťou s veľmi dobrým prístupom.

Predajná cena tejto nehnuteľnosti je 152.000,- EUR vrátane kompletného právneho servisu a poplatku za vklad do katastra nehnuteľností. Energetický certifikát nebol predložený. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť už dnes na t.č. +421 41 3217800, prípadne mailom na slivkova@tureality.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Iné
 • Počet nadzemných podlaží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty