Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 11. 2022
Lipského, Bratislava IV - Dúbravka
PRIESTRANNÝ 4- IZBOVÝ BYT V ZELENEJ A TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY
249 000 €

PRIESTRANNÝ 4- IZBOVÝ BYT V ZELENEJ A TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY

249 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 95 m2
 • Cena za m2: 2 621,05 €/m²
  ID inzerátu: 4853965
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk

Fedors Group ponúka na predaj exkluzívne 4- izbový byt v obľúbenej časti Dúbravky na Lipského ulici.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
-celková plocha: 95 m2 ( byt má 81m2 pivnica 3,8 m2, loggia cca 10m2)
-byt sa nachádza na 3/4 poschodí bez víťahu
-kuchýnská linka
-samostatná priestranná špajza
-plastové okná
-samostatné WC
-bola čiastočne prerábaná elektrika od vstupnej haly po obývačku
-pôvodné podlahy
-možnosť dispozičných zmien

TOP 5 VÝHOD BYTU
-priestranný presvetlený byt ideálny na rekonštrukciu
-lokalita s vynikajúcou dostupnosťou do centra
-veľká loggia a pivnica
-MHD zastávka pri bytovom dome
-kompletná občianská vybavenosť a množstvo zelene

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Byt má výbornú a praktickú dispozíciu 4-izbového bytu. Po vstupe do bytu vchádzame do priestrannej haly. Hneď po pravej strane je samostatné WC a priechodná kúpeľňa do kuchyne. V kuchyni je priestor aj pre jedálenský stôl a je dostatočne priestranná a to aj vďaka samostatnej miestnosti ktorá slúži ako špajza ktorá má cca 1,5 x 1 m2. Z kuchyne je výstup na loggiu, ktorá sa tiahne pozdľž celého bytu vo výmere 10,6 m2. Ďalej zo vstupnej haly po pravej strane je prvá izba ktorá slúži ako obývačka , z nej je aj prístup do kuchyne prípadne možnosť úplneho otvorenia priestoru a spojenia obývačky s kuchyňou. Pokračovaním chodbou je samostatná miestnosť slúžiaca ako šatník, ktorý je veľkou výhodou tohto bytu. Po pravej strane chodby je ďalšia izba atraktívnych rozmerov z ktorej je prístup do tretej izby. Štvrtá izba je nepriechodná a je na konci haly. Dispozične sa tu vie nový majiteľ veľmi pekne realizovať nakoľko priestorovo je tu niekoľko alternatív dispozičného riešenia a vylepšenia. Vstupná hala ma dostatočný priestor na vstavané šatníky bez obmedzenia priestoru a prechodu. Tieto 4 izbové byty sú veľmi populárne z hladiska rekonštrukcií keďže si ich nový majiteľ vie prispôsobiť podľa rodinnej situácie. Parkovanie v okolí domu a pred bytovým domom je verejné a bezproblémové počas ktorýchkoľvek hodín v týždni či víkendov.

LOKALITA: Dúbravka je situovaná v chránenej oblasti Malých Karpát, ktorá ponúka množstvo turistických aj cyklistických trás pre jej objavenie. Najznámejším cieľom turistov v okolí Bratislavy je Devínska Kobyla, ktorá má nadmorskú výšku 514 metrov a patrí k najzápadnejšej časti slovenských Malých Karpát. Z Dúbravky sa dá na ňu dostať po nenáročnej trase podľa žltej a neskôr červenej turistickej značky a to približne za tri hodiny. V Dúbravke v súčasnosti pôsobí spolu 22 športových organizácií, ktoré pokrývajú takmer všetky športové aktivity. Okrem iného sa tu nachádzajú dva futbalové a jeden zimný štadión, v ktorého blízkosti sa nachádza športovo-rekreačný areál Harmincova. Tento areál sa môže pochváliť moderným detským ihriskom a viacúčelovým osvetleným ihriskom s umelým trávnikom. V areáli sú tiež situované streetbalové a petangové ihrisko, ktoré sú lemované okruhom pre korčuliarov. Za návštevu určite stojí aj Športový klub Penati s ihriskami pre squash a riccochet, v ktorého areáli sa nachádzajú tri bazény aj ľadová plocha.Populárnymi miestami na relax aj športové aktivity sú napríklad aj Partizánska lúka, Park Družba a Park Pekníčka. V týchto zónach sa nachádzajú rôzne športové aj detské ihriská, korčuliarske dráhy, tenisové kurty aj oddychové zóny. V lete všetkým Dúbravčanom k osvieženiu slúžia Kúpalisko Rosnička, či neďaleké kúpalisko Lamač. V Dúbravke sa každoročne koná množstvo kultúrnych podujatí, z ktorých najznámejšie sú Dúbravské hody. Tie sa konajú začiatkom jesene a ponúkajú množstvo koncertov, predstavení a súťaží, napríklad vo varení guláša

CENA: 249 000 €
K cene budú započítané služby ponúkané FEDORS Group vrátane sprostredkovateľských a právnych služieb a katastrálnych poplatkov.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty