Dátum aktualizácie: 03. 10. 2023
Vinosady
TOREA - STAVEBNÝ POZEMOK 676 m2 S PROJEKTOM - VINOSADY, OKRES PEZINOK
209 560 €

TOREA - STAVEBNÝ POZEMOK 676 m2 S PROJEKTOM - VINOSADY, OKRES PEZINOK

209 560 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 676 m2
 • Cena za m2: 310 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4854207
STAVEBNÁ PARCELA S INŽ. SIEŤAMI, STAVEBNÝM PROJEKTOM A POVOLENÍM V OKRESE PK
Táto parcela leží pod vinicami v okrajovej časti obce Vinosady, smer Modra, v novovzniknutej lokalite Bolešky. Má tvar mierne skoseného obdĺžnika s približnou vstupnou dĺžkou 40m x šírkou pozemku 17m a celkovou výmerou 676 m2.

Prístup k pozemku je priamo z asfaltovej cesty s už osadeným verejným osvetlením. Inžinierske siete sú vyvedené na pozemku: kanalizácia, vodovod, optický internet. Plyn nie je dostupný.

Pozemok je určený podľa UPI na výstavbu domov s maximálnou podlažnosťou dve nadzemné podlažia. Koeficient zastavania je max 0,30, koeficient zelene min. 0,50, výška oplotenia max 1,80m. Stavebná čiara je min. 5 metrov od uličnej čiary.

Medzi fotografiami môžete vidieť [b]návrh jednopodlažného rodinného domu tvaru "L" s plochou strechou a ustúpeným podlažím situovaného na tejto parcele, kde zastavaná plocha je 203 m2 a úžitková plocha 175 m2. Takýto rodinný dom má 4 izby, dve WC s kúpeľňou, jedno samostatné WC, technickú i šatníkovú miestnosť a má slúžiť pre lepšiu predstavivosť stavby a jej umiestnenia na tomto pozemku.

Daná projektová dokumentácia je zahrnutá v cene pozemku a bolo k nej v roku 2022 obcou Vinosady vydané stavebné povolenie, platné 24 mesiacov. Už zrealizované, a teda v cene zahrnuté je tiež:
- spracovanie geometrického plánu (vrátane výškopisu a polohopisu)
- pripojenie k BVS, vrátane zapojenia hodín
- pripojenie k ZSE, vrátanie zapojenia hodín
- poplatok za vyňatie poľnohospodárskej pôdy
- poplatok za rozvoj.

Najväčšou devízou tohto pozemku je jeho lokalita v okrese Pezinok s dobrou dostupnosťou do Bratislavy (20km), Senca (15km), na diaľnicu D1 (12km) no najmä do blízkeho mesta Pezinok (5km) či Modra (2km) s kompletnou občianskou vybavenosťou. V obci Vinosady, ktorej centrum je dostupné na pešo, sa nachádza materská i základná škola. Pravidelné autobusové spoje v častých intervaloch na pezinskú železničnú stanicu a blízka autobusová zastávka ponúkajú takisto neobmedzené možnosti prepravy. Blízkosť viníc a lesov Malých Karpát je ďalším pozitívnym atribútom tejto lokality. Bývanie v pezinskom okrese je už dlhodobo veľmi žiadané.

Kúpu je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté okrem kvalitného právneho servisu, poplatkov u notára a na katastri (štandardný vklad), aj naše hypotekárne poradenstvo – zabezpečíme pre Vás najvýhodnejší úver na financovanie kúpy nehnuteľnosti, ako aj na čokoľvek iné. To všetko vo vlastnej réžii na základe licencie na finančné sprostredkovanie (INSIA a.s.) v oblasti úverov s dlhoročnou praxou a osobnými vzťahmi.

Naše 25-ročné skúsenosti na realitnom trhu v okrese Pezinok Vám určite prinesú kvalitné služby. Veríme, že ich oceníte podobne ako títo klienti v našom krátkom prezentačnom videu: https://youtu.be/pETfziLrH6M


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Šírka pozemku: 17 m
 • Dĺžka pozemku: 40 m
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Funkčné využitie: Výstavba rodinného domu
 • Pripravenosť k výstavbe: Vydané stavebné povolenie
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí