Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 02. 2023
Centrum, Michal na Ostrove
Veľký 3 izbový byt v novostavbe Michalpark - 30 km od BA (R7)
159 300 €

Veľký 3 izbový byt v novostavbe Michalpark - 30 km od BA (R7)

159 300 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 85,81 m2
 • Cena za m2: 1 856,43 €/m²
  ID inzerátu: 4854369
MICHALPARK - Dostupné bývanie pre všetkých – 1, 2 a 3 izbové 30 min. od centra BA na konci R7
KVALITNÉ 1,2 a 3 IZBOVÉ BYTY V NOVOSTABVBE V CENTRE OBCE MICHAL NA OSTROVE.
Obytný komplex „Michal park“ vznikol kompletnou dôslednou a kvalitnou rekonštrukciou 2 podlažného objektu - bývalého obchodného domu v centre obce Michal na Ostrove. Vďaka svojej polohe, vybudovanej občianskej vybavenosti a infraštruktúre a hlavne veľmi dobrej dostupnosti sa obec stáva mimoriadne populárnou pre nových obyvateľov.
V objekte sa nachádza 16 bytových jednotiek – 5 jednoizbových, 8 dvojizbových a 3 trojizbových. Byty na 1 NP(prízemí) majú buď terasy alebo balkón a byty na poschodí majú krásne francúzske balkóny alebo väčší balkón.
Byty sa predávajú v stave „ŠTANDARD“ s možnosťou dokončenia do štandardu po individuálnej dohode. Ku každému bytu pivničná kobka.
1 izbový byt – od 92.400,- EUR o výmere od 41,75 m2
2 izbový byt – od 99.990 EUR, o výmere 44,11 m2
3 izbový byt – od 159.300 EUR o výmere 85,81 m2
Aktuálnu ponuku a kompletné informácie nájdete na – www.michalpark.sk
LOKALITA
Obec Michal na Ostrove vďaka svojej lukratívnej polohe - 10 km Dunajská Streda, 15 km Šamorín, 35 km Bratislava (R7) začína byť veľmi lukratívna a vyhľadávaná. Objavujú ju ľudia ktorí hľadajú alternatívu miesto bývanie za ešte dostupnú cenu v dosahu Bratislavy.
V obci je kompletná infraštruktúra – škola, škôlka, pošta, lekáreň, zdravotné stredisko, obchody, reštaurácie, FITNESS centrum. Množstvo voľnočasových aktivít v okolí ako pre deti tak aj dospelých. Malkia Park, Slovakia Ring, Carplandia, termálne kúpalisko v DS a mnoho iných.
A práve vďaka blízkosti hlavného mesta a dobrej a najmä rýchlej dostupnosti ho objavujú práve ľudia, ktorí túžia po aktívnom ale kľudnom živote za ešte dostupné ceny.
PROJEKT
Obytný komplex „MichalPark“ je menší rezidenčný projekt so 16 bytmi. Koncept bol vytvorený ako uzavretý komunitný komplex s garanciou maximálneho súkromia, bezpečia a vysokej kvality prevedenia so zameraním na ľudí ktorí hľadajú prímestské bývanie za dostupnú cenu.
„Vaše šťastné bývanie“ – je našim sloganom a tým sa aj riadime. Našou prioritou je zachovanie pocitu súkromia budúcich vlastníkov bytov, menší počet bytových jednotiek, ktorý popri ich variabilite zaručuje úzke spoločensko-sociálne väzby, bezpečnosť a tým i vyššiu kvalitu bývania. Byty sú nízkoenergetické, odhlučnené, vybavené podlahovým kúrením a tieniacou technikou a mnohými doplnkovými opciami už v samotnom prevedení „holobyt.
Vnútro-areálová časť je uzavretá len so vstupom pre jeho obyvateľov cez elektrickú bránu, kde budú parkovacie miesta pre obyvateľov komplexu a komunitná záhrada. Ponúkne množstvo zelene, parkových úprav, detské ihrisko, spoločný priestor na grilovanie a oddych.
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA PARKOVACÍCH STÁNÍ– pred objektom alebo v uzavretom vnútrobloku.
Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

FINANCOVANIE

V prípade záujmu zabezpečíme aj financovanie Hypotekárnym úverom prostredníctvom nášho dlhodobého partnera Gepard Finance.


Cena zahŕňa kompletný realitný servis (odmenu RK, prípravu zmlúv, katastrálne konanie).

© Text, vizualizácie a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Cooper Real s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu