Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 06. 2023
Veľký Slavkov, Vysoké Tatry
Chata na predaj vo Vysokých Tatrách. Bez nutnosti správy spoločnosti
140 000 €

Chata na predaj vo Vysokých Tatrách. Bez nutnosti správy spoločnosti

140 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 74 m2
  Zast. plocha: 37 m2
  Plocha pozemku: 200 m2
 • Cena za m2: 1 891,89 €/m²
  ID inzerátu: 4854866
Real Vision Vám ponúka na predaj 4 krásne chatky vo Vysokých Tatrách, v obci Veľký Slavkov v obľúbenom dovolenkovom rezorte. Zastavaná plocha je  cca 37 m2, úžitková približne 60-74 m2. K chatkám patrí aj pozemok o rozlohe od 200 - 215 m2. Dispozícia:  prízemie: kuchyňa prepojená s obývačkou a jedálenským kútom, kúpeľňa, WC,  poschodie: dve izby. Kapacita chatky je 5+2 osoby. Chaty sa predávajú kompletne zariadené vkusným, veľmi slušným, zachovalým nábytkom. Interiér vhodný pre náročnejšiu klientelu.

Údržbu, správu a prenájom chatiek vám môže zabezpečovať rezort - garantovaný výnos 3% z nadobúdacej ceny. Môžete tam tráviť jeden týžden v sezóne a dva týždne mimo sezóny. Poplatky v tomto prípade znáša spločnosť.

Pokiaľ si chatky plánujete vyťažovať samy-poplatok činí  cca 130 Eur mesačne+náklady na energie. 

Areál disponuje priestranstvom pre nejednu športovú aktivitu, napríklad stolný tenis, tenis, plážový volejbal, mini-golf, petang. Vybavenie na spomenuté športy Vám ochotne zapožičajú na recepcii rezortu. Hosťom je počas pobytu, v prípade záujmu, k dispozícii bazén, sauna, odpočinková zóna. Najmenší návštevníci určite ocenia preliezačky aj šmýkačky a na ostatných čaká príjemné posedenie v krytých altánkoch, pri vonkajších krboch alebo ohniskách. Resort je ľahko dostupný autom, pre ubytovaných hostí sa v areáli nachádza parkovisko. Autobusová zastávka je vzdialená približne 150m. Zastávka Tatranských elektrických železníc je len pár minút chôdze od areálu a poskytuje pohodlný spôsob prepravy priamo na Štrbské pleso či do Starého Smokovca. Na začiatku arálu sa nachádza recepcia poskytujúca svoje služby. Hneď vedľa budovy recepcie nájdete reštauráciu Salaš, v ktorej sa, v prípade záujmu, podávajú aj kontinentálne raňajky.

Ceny: 140.000 – 149.000 Eur

Veríme, že táto skvelá ponuka Vás  oslovila, preto neváhajte a kontaktujte nás na t.č. 0908 699 526 alebo e mailom.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Východná
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty