Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Meteorová, Košice IV - Nad jazerom
Predaj, 3izbový byt s dvoma loggiami, Meteorová ulica, Košice-NAD JAZEROM
1 €

Predaj, 3izbový byt s dvoma loggiami, Meteorová ulica, Košice-NAD JAZEROM

1 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 69 m2
 • Cena za m2: 0,01 €/m²
  ID inzerátu: 4855051
VISIT REAL Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt na 2. poschodí /z 13, vo vežiaku, Meteorová ul. na sídlisku Nad jazerom v zmodernizovanom bytovom dome.

Znalecký posudok je v procese spracovania, byt okamžite k predaju.

BYT, o ktorý sa zaujímate je:

3izbový, priestranný 69m2 (byt + pivnica) plus výmera dvoch loggií cca 7m2
V zmodernizovanom bytovom dome s dvoma novými výťahmi
V blízkosti rekreačnej zóny
Bez tiarch
S bezbariérovým prístupom
Predajom voľný

Správu vykonáva: LIMEA-správa domov, s.r.o.

Dispozícia bytu:

Vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, obývacia izba, orientácia západ, s výstupom na loggiu s tieniacimi žalúziami, kuchyňa, orientácia západ, s výstupom na loggiu s tieniacimi žalúziami, spálňa, orientácia sever, detská izba, orientácia sever, zvnútra zateplená 2cm polystyrénom.


Rekonštrukcia bytu v roku 2020 v rozsahu:

Murované jadro – veľký sprchovací kút, nová elektrika s bodovým osvetlením – okruh chodba, jadro, kuchyňa, rozvody vody, plastové okná, vchodové dvere bezpečnostné, viacbodové, .nová kuchynská linka, plávajúce podlahy.

BYTOVÝ DOM:

Modernizácia v roku 2015

Zateplenie, nové stupačky, kamerový systém na chodbách, dva nové výťahy, v nebytových priestoroch na prízemí sa nachádza spoločná kočikáreň.

LOKALITA:

Vzdialená len 6km od centra mesta, najzelenšie sídlisko s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. MŠ, ZŠ, SŠ, poliklinika, pošta, kostoly, obchodné strediská: Kaufland, Tesco, Mcdonald atď.

Sídlisko Nad Jazerom sa vyznačuje pokojným bývaním, rovinatým terénom, dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity tak pre mladých, ako aj starších.​

Ponúka super športové aj kultúrne vyžitie:

multifunkčné ihriská, cyklotrasy, prechádzky, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov. Raritou na tomto sídlisku je aj Klub vodného lyžovania TRIXEN.


Vo väčšom meste, ako sú Košice, je Sídlisko Nad Jazerom doslova oázou, aj vzhľadom na prítomnosť rekreačnej zóny jazera a okolitej prírody.

Vážení klienti, rada Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie vrátane prepisov a kompletného poradenstva s predajom a s poskytovaním úverov na bývanie pre všetky banky a stavebné sporiteľne /realitná kancelária je registrovaná ako sprostredkovateľ v NBS a je certifikovaným členom Realitnej únie Slovenska/.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel. čísle 0905473512 alebo mailom: visitreal@visitreal.sk. V cene tejto nehnuteľnosti sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom /vypracovanie kúpnych zmlúv autorizovaným advokátom, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 12
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet lodžií: 2
 • Pivnica: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty