Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 11. 2022
Platanová, Chorvátsky Grob
Výnimočný 4 izbový dvojposchodový rodinný dom s garážou
635 000 €

Výnimočný 4 izbový dvojposchodový rodinný dom s garážou

635 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 184,7 m2
  Zast. plocha: 218,3 m2
  Plocha pozemku: 777 m2
 • Cena za m2: 3 438,01 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4855416
Spoločnosť THE CONCEPT REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 4-izbový dvojposchodový rodinný dom s garážou v Chorvátskom Grobe - časť Čierna Voda. Rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite Panónsky Háj 4, v ktorej aktuálne prebiehajú dokončovacie práce. Táto lokalita má jedinečný charakter vďaka dubovo brestovým lesom, ktoré ju obkolesujú, a ktoré sú súčasťou Národnej prírodnej rezervácie Šúr.

Architektúra tejto nehnuteľnosti je riešená jednoduchými líniami a ponúka funkčné a zároveň vkusné bývanie, ktoré ocenia prevažne ľudia s citom pre moderný dizajn. Táto nehnuteľnosť ponúka veľmi nadštandardné technologické zariadenia. Budúci majiteľ určite ocení riešenia, ktoré znížia náklady na bývanie na minimum.

Technológie použité v rodinnom dome:

Tepelné čerpadlo zn. DAIKIN Altherma 3, v súčasnosti najkvalitnejšie tepelné čerpadlo na trhu, ktoré zabezpečuje ohrev teplej vody, podlahové kúrenie v celom dome a tiež podlahové chladenie za minimálne náklady.

Fotovoltika, ktorá získava energiu z denného svetla a vyrába elektrinu, ktorá je následne spotrebovaná v dome podľa potreby. Fotovoltika je nielenže ekologický a obnoviteľný zdroj energie, ale zároveň minimalizuje prevádzkové náklady.

Rekuperácia, ktorá zabezpečí zdravé, príjemné a nadštandardné bývanie. Vďaka riadenému vetraniu pomocou rekuperácie je do domu privádzaný čerstvý vzduch 365 dní v roku, a zároveň je udržiavaná ideálna vlhkosť v dome, znižuje sa prašnosť a hluk z okolia.

Vybavenie v rodinnom dome:

Nadštandardné hliníkové okná s trojsklom zn. PONZIO s vysokými požiadavkami na tepelnoizolačné vlastnosti
Zateplenie celého domu 200 mm polystyrénom
Exteriérové hliníkové žalúzie dizajnovo zapustené v zateplení domu
Predpríprava na alarm, videovrátnik a bezpečnostné kamery s možnosťou dokončenia podľa preferencií klienta za príplatok
Oplotenie z troch strán
Predpríprava na nabíjanie elektromobilu v garáži.
Dispozičné riešenie je veľmi rozumne a funkčne navrhnuté, vďaka čomu je celý priestor vzdušný a ponúka dostatok úložného priestoru. Dominantou tohto projektu je výhľad na už existujúci pás zelene a stromov na hranici pozemku, ktorý Vám zabezpečí súkromie, ale aj bezkonkurenčný výhľad cez veľké presklenie v dennej časti domu.

Prízemie ponúka 135,41 m² úžitkovej plochy a nachádza sa tu vstupná chodba so vstupom do šatníka, technická miestnosť, samostatné WC, priestranná chodba so schodiskom, rodičovská spálňa, ktorá má svoju vlastnú kúpeľňu s WC a osobitný šatník. Srdcom domu je priestranná obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou s už spomínaným veľkoplošným presklením kvalitnými hliníkovými oknami.

Na poschodí s úžitkovou plochou 49,29 m² sa nachádzajú dve priestranné izby a samostatná veľká kúpeľňa.

Úžitková plocha rodinného domu je spolu 184,7 m² na pozemku s výmerou 777 m².

Štádium dokončenia tejto jedinečnej nehnuteľnosti je len na Vás. Od možnosti vyhotovenia do štandardu, až po kompletné dokončenie v exkluzívnom prevedení exteriéru aj interiéru do posledného detailu a na mieru Vašim požiadavkám za príplatok.

Tento projekt je realizovaný stavebnou spoločnosťou THE CONCEPT HOME, ktorá sa venuje exkluzívnym projektom, a ktorá realizovala výstavbu projektu tohto rodinného domu už vo viacerých variantoch podľa špecifických prianí klientov.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie THE CONCEPT REAL ESTATE s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Juhovýchodná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu