Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Obrancov mieru, Lučenec
2 RODINNÉ DOMY V TICHOM PROSTREDÍ LUČENCA - NA PREDAJ
275 000 €

2 RODINNÉ DOMY V TICHOM PROSTREDÍ LUČENCA - NA PREDAJ

275 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 350 m2
  Zast. plocha: 1148 m2
  Plocha pozemku: 1148 m2
 • Cena za m2: 785,71 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4856517
ID:N003-12-JOZI3
POZRITE SI VIDEO NA 3D OBHLIDKU SI VIETE POZRIEŤ NA: youtu.be/BmgDxGYEse8
3D OBHLIADKU UVIDÍTE NA:my.matterport.com/show/?m=wB2fpr78VrX
Ak chcete bývať a podnikať na jednom mieste, využite našu exkluzívnu ponuku nehnuteľností vhodných na tieto účely a to vo výbornej tichej lokalite okresného mesta Lučenec, neďaleko OC Galéria, prakticky v centre mesta.
Jedná sa o predaj 2 samostatne stojacich rodinných domov, na oboch bola vykonaná zmena užívania stavby na polyfunkčný objekt, sú preto oba vhodné aj na podnikanie, napr. ako ambulancia, služby, kancelárie, prípadne vytvorenie troch bytových jednotiek alebo iné. Záleží len na Vás ako ich chcete využiť. Rozloha celého pozemku je 1 148 m2. Rozloha DOMU 1 je 155 m2 a rozloha DOMU 2 je o rozlohe 281 m2, na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa s úžitkovou vodou na zavlažovanie trávnika alebo iné účely. Oba domy majú energetický certifikát a majú vynikajúcu orientačnú polohu striech na montáž fotovoltaických panelov. Samotné krovy striech a krytina je vo veľmi dobrom stave a nevyžaduje si žiadnu opravu. Domy sú vybudované z pálenej tehly.
1. DOM pozostáva z obývacej haly prepojenej s kuchyňou, kúpeľne s dvomi WC a rohovou vaňou, detskej izby a spálne. Na nádvorí sa nachádza murovaný prístrešok s 2 parkovacími miestami pre autá. Vedľa neho je k dispozícii ešte priestranná miestnosť vhodná na široké využitie. Dom je z 2/3 podpivničený, v pivničných priestoroch sa nachádza plynová kotolňa a množstvo priestoru na uskladňovanie. Pivnica je suchá, bez akýchkoľvek náznakov vlhkosti !! Dom je napojený na všetky IS - kanalizácia, voda, plyn a elektrika. Dom sa predáva aj so zariadením vrátane vstavaných elektrospotrebičov (mikrovlnná rúra zn. ELEKTROLUX, umývačka riadu zn. ZANUSSI a elektr. rúra zn. ZANUSSI. Pracovná doska na kuchynskej linke je z pravej žuly.
2. DOM má dva samostatné vchody s dvomi plynovými prípojkami a plyn. kotolňami umiestnenými v pivničných priestoroch domu. Dom disponuje 6 izbami /miestnosťami/, ktoré možno využiť podľa Vášho uváženia, 2 WC a 2 kúpeľňami. Prakticky je tu možné vytvoriť dve trojizbové bytové jednotky alebo je možné akékoľvek iné využitie na podnikateľské účely podľa Vašich predstáv a potrieb. Tento dom je takisto napojený na všetky inžinierske siete - voda, plyn, elektrika, kanalizácia.
Cena oboch domov je 275 000 € a predáva sa na základe požiadavky majiteľa výlučne len ako celok.
Prostredníctvom našich finančných špecialistov Vám pomôžeme s financovaním kúpy tejto nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty