Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 11. 2022
Súkenická, Bratislava II - Ružinov
3 izbový byt na 27.podlaží s výhľadom na panorámu Bratislavy
400 000 €

3 izbový byt na 27.podlaží s výhľadom na panorámu Bratislavy

400 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 83 m2
 • Cena za m2: 4 819,28 €/m²
  ID inzerátu: 4856687
Occam New Home Vám ponúka exkluzívne na predaj 3izbový byt s nádherným výhľadom na panorámu Bratislavy. Tento Byt sa nachádza na 27. z 35. poschodí v najvyššej rezidenčnej budove Klingerka. Úžitková plocha bytu je 72,6 m2 s prislúchajúcim balkónom o rozmere 10,3 m2. K dispozícii je aj pivničná kobka s rozlohou 2,5 m2.

DISPOZÍCIA BYTU:

Cez bezpečnostné, protipožiarne dvere vchádzame do pomerne veľkej predsiene o veľkosti 4,9 m2, kde sa po pravej ruke nachádza miesto na praktický úložný priestor. Ďalej pokračujeme doľava, kde sa nachádza samostatná toaleta a vedľa nej priestranná kúpeľňa o veľkosti 5,7m2. Po pravej ruke chodby sú vstupy do jednotlivých izieb, pričom prvá izba môže slúžiť ako spálňa s priestorom aj pre šatníkovú časť, nakoľko poskytuje veľkorysých 15m2 priestoru. Druhá izba môže slúžiť ako detská izba či pracovňa. Chodba vedie až do obývacej miestnosti prepojenej s kuchyňou o veľkosti 29,7m2. Každá miestnosť bytu poskytuje nádherné výhľady na panorámu Bratislavy, no z obývačky a balkónu k nej prislúchajúcemu (10,3m2) dovidíte až na Karpaty v spojení s atmosférou mesta.
Byt sa predáva v stave holobyt , pričom je dispozične upravený v spolupráci s renomovaným architektom. Vizualizácie ako aj návrh realizácie sú súčasťou dokumentácie k bytu. Nad rámec štandardu sa v byte dorábali elektricky ovládané žalúzie, sieťky proti hmyzu a sanita vrámci toalety.
Tento byt je po všetkých stránkach vynikajúcou voľbou a nový vlastník si ho môže zariadiť podľa svojich vlastných predstáv. Pri východe slnka je výhľad na Bratislavu naozaj očarujúci.

Cena a doplňujúce info:
Cena: 400 000,- Eur
Pivničná kobka je zarátaná v cene bytu.
K bytu prislúchajú dve parkovacie miesta v podzemnej garáži.
Klasické parkovacie miesto 35 000,- Eur
Nadštandardné parkovacie miesto 40 000,- Eur
Parkovacie miesta nie sú zarátane v cene bytu.

V budove sa nachádza 5 rýchlovýťahov. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom v spoločných častiach domu. Vstup do budovy je cez dizajnové lobby s non-stop recepciou.
Klingerka je zatiaľ najvyššou rezidenčnou budovou na Slovensku a má výborné
strategické umiestnenie pre pohodlný mestský život v lokalite Mlynských Nív, ktorá sa pomaly spája s downtownom. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť .
Štýlová dominanta ponúka obyvateľom moderné bývanie vo výškach, kvalitné materiály i výnimočné výhľady. Nachádza sa v pešej dostupnosti historického centra mesta, autobusovej stanice a nákupnej galérie Eurovea, či nábrežia Dunaja. V Klingerke budete mať všetko poruke, či už patríte k cestovateľom, kávičkárom alebo športovcom.

V SKRATKE:
- 3izbový byt
- rozloha 72,6m2 byt + 10,3 m² loggia
- 27. podlažie
- výhľady na Karpaty a panorámu Bratislavy
- nadštandardná dispozícia
- pivničná kobka v cene bytu
- 2 parkovacie boxy (nie sú súčasťou ceny)

Výhody:
- výnimočná lokalita
- recepcia 24/7
- parkovanie pre návštevy
- nádherné výhľady z bytu
- pivničná kobka v cene


Occam New Home poskytuje profesionálne služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností s primárnym zameraním na novostavby. Spolupracuje s významnými developerskými spoločnosťami na Slovensku. Je súčasťou portfólia Occam Real Estate, ktorá pôsobí na trhu ako investičná, developerská a asset management spoločnosť v oblasti nehnuteľností, s fokusom na rezidenčné, retailové a kancelárske projekty.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 35
 • Podlažie: 27
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Umiestnenie: Vyššie poschodie
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu