Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Marcelová
Exkulzívne iba u Nás novostavba rodinného domu v obci Marcelová
185 000 €

Exkulzívne iba u Nás novostavba rodinného domu v obci Marcelová

185 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 4856968
Exkluzívne ponúkame Vám krásnu novostavbu rodinného domu v obci Marcelovej , ktoré spĺňajú medzinárodné normy. Predstavovaný rodinný dom je 4 izbový, zastavaná plocha je 189 m2. Terasa je pred dokončením 18m2. Dom pozostáva z kuchyne s jedálňou, obývacej miestnosti, spálne, dvoch detských izieb, technická miestnosť, kúpeľňa , 2x wc a terasy. V uvedenej cene  Výhodou tejto rodinného domu je  pekné priestranné miestnosti ,ktoré sú neprechodné . V kúpeľni je rohová vaňa a sprchový kút s rozmermi 120cmx120cm .V izbách na podlahe sú  koberce  v ostatných miestnostiach je dlažba. Dom bol postavený z tehál so šírkou 44 izolácia domu je 25 polystyrén.  Spolu so striekanou izoláciou sa dosiahnu výborné tepelne izolačné vlastnosti, čo oceníte pri nízkych režijných nákladoch toho času sú náklady 200,- eur pri 4 člennej rodine mesačne pri 24-27 stupňovej teplote vrátane elektriny a vody. Do domu je zavedená  obecná voda na záhrade je  studňa. Dom toho času je obývaní s majiteľmi . K domu patrí pekný veľký pozemok záhrada  s rozlohou 1386m2. Majitelia majú aj stavebné povolenie na výstavbu garáže. Viac informácie Vám ponúka maklérka  pri obhliadke nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu