Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 12. 2022
Malženice, Malženice
VIVAREAL* NOVÁ CENA! Stavebný pozemok na stavbu RD, výmera pozemku 800 m2, obec Malženice, 8 km od T
80 000 €

VIVAREAL* NOVÁ CENA! Stavebný pozemok na stavbu RD, výmera pozemku 800 m2, obec Malženice, 8 km od T

80 000 €

vrátane služieb a provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 800 m2
  • Cena za m2: 100 €/m²
    ID inzerátu: 4857240
Ponúkame na predaj pozemok v obci Malženice cca 8 km od krajského mesta Trnava. Na pozemku sa nachádza rodinný dom, na ktorý sa aktuálne vybavuje búracie povolenie, pričom vlastník má pripravený nový projekt na 3-izbový rodinný dom, ktorý je v prípade záujmu možnosť postúpiť novému majiteľovi.
Výmera predmetného pozemku je 800 m2. Dom sa nachádza v intraviláne obce s prístupom z asfaltovej komunikácie.
V dome, resp na pozemku je vodovodná prípojka s vodomernou šachtou, elektrická prípojka NN, plynová prípojka a vŕtaná studňa.

V obci je dobrá občianska vybavenosť a to: - Materská škola - Základná škola, - Predajňa potravinárskeho tovaru, - Pohostinské odbytové stredisko, - Telocvičňa, - Ihrisko pre futbal (okrem školských), - Knižnica, - Pošta, - Káblová televízia, - Verejný vodovod, - Verejná kanalizácia, - Kanalizačná sieť pripojená na ČOV, - Rozvodná sieť plynu, - Komunálny odpad.CENA : 80 000,- € vrátane služieb a provízie RK
82 500,- € aj s projektom, vrátane služieb a provízie RK

SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie.
V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária.
Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po vybavenie hypotekárneho úveru certifikovaným finančným poradcom, spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, a prevod nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu