Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 09. 2022
Čadca
Predaj: Rodinný dom, Čadca - Čadečka.
Cena dohodou

Predaj: Rodinný dom, Čadca - Čadečka.

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 100 m2
  Zast. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 804 m2
 • Energie: 140 €/mesiac
  ID inzerátu: 4858513
Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v prímestskej časti Čadce – Čadečke. Dom je postavený na pozemku o celkovej výmere 804 m2. Dom pozostáva so vstupnej haly so vstupom do dvoch pivníc, schodiska do podkrovia, chodby so vstupom do kúpeľne a WC, kuchyne so špajzou a obývačky prechodnej do spálne. V podkroví sa nachádza jedna izba - manzarda. Elektrina 230/380 V, verejný vodovod, kanalizácia, plynová prípojka je pri hranici pozemku. Elektrické kúrenie + stavaná kachľová pec v kuchyni s prieduchmi vyústenými do obývačky a do spálne. Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler. Dom je udržiavaný v dobrom technickom stave, postavený je z klasických materiálov, EC: nemá. Dom má sedlovú strechu pokrytú tabuľkovým hliníkovým plechom, okná sú po výmene: plastové. V blízkosti domu je zastávka autobusu MHD, do 15 min. chôdzou sa nachádza škola, škôlka a obchod s potravinami. Kúsok od domu je les, kaplnka s čistou vodou zo studničky. Do centra mesta je to cca 5 km. Dobrá lokalita, priateľskí susedia.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Severovýchodná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty