Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 03. 2023
Kvetná, Bratislava II - Ružinov
VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZB. MEZONETOVÝ BYT S VLASTNÝM KRBOM VO VYHĽADVÁVANEJ LOKALITE RUŽINOVA - NIVY, ČASŤ
469 000 €

VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZB. MEZONETOVÝ BYT S VLASTNÝM KRBOM VO VYHĽADVÁVANEJ LOKALITE RUŽINOVA - NIVY, ČASŤ

469 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Mezonet
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 135,22 m2
 • Cena za m2: 3 468,42 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4859831
Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový mezonetový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít m. č. Ružinov, katastrálne územie Nivy, časť 500 bytov. Nájsť atraktívny mezonetový byt v tejto lokalite je priam nemožné a preto prichádzame s novou ponukou bytu s vlastným plynovým kúrením a krbom na tuhé palivo. Nie je nič lepšie ako si v tejto dobe zabezpečiť príjemné teplo v byte, nehovoriac že v zimnom období Vám kúrenie vybuduje nádhernú atmosféru.
Samotný byt pochádza z nadstavby, ktorá bola skolaudovaná v roku 2000. Situovaný je na všetky svetové strany s výhľadom do parku a downtown mesta, kde môžete vidieť skoro všetky výškové novostavby (Nivy Tower, Eurovea 2, Panorama City a Sky Park. Nachádza sa na 4/4 poschodí tehlového bytového domu bez výťahu, ktorý plánuje v blízkej dobe rozsiahlu rekonštrukciu, vrátane úpravy spoločných priestorov, výmeny vchodovej brány, zateplenia bytového domu (nadstavba už je zateplená). Vlastníci majú väčšie úspory našetrené na budúcu rekonštrukciu.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* Výmera bytu: 106,7 m2 + polootvorené podkrovie 23,52 m2 + spoločná pivnica s jedným susedom 10 m2 (k bytu prináleží polovica, teda 5 m2)
* Výmera balkónu: 6 m2
* Poschodie: 4/4 bez výťahu
* Vlastné plynové kúrenie
* Krb na tuhé palivo
* Pekné výhľady
* Mesačné náklady na 3 osoby: správcovské poplatky 469 000 € + elektrina 40€ + plyn 98

LOKALITA A OKOLIE:
* Bytový dom sa nachádza na Kvetnej ulici v obľúbenej m. č. Ružinov - Nivy časť 500 bytov. Poloha obyvateľom poskytuje veľmi bohatú občiansku vybavenosť spolu s dopravným napojením. V blízkosti sa nachádza niekoľko školských zariadení, zdravotných zariadení, obchodných domov OC Nivy, OC Centrál, Eurovea, rôznych obchodných reťazcov, potravín, trhovisko Miletičová, kaviarni, reštaurácií, rôznych služieb, športových stredísk a ihrísk, detské ihriská, parky a veľa ďalšieho.

V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie – Váš čas!

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY, s. r. o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2000
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy balkónov: 6 m²
 • Počet pivníc: 1
 • Plochy pivníc: 5 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty