Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 01. 2023
Sovia, Bratislava III - Nové Mesto
Arvin & Benet | Priestranný rodinný dom v žiadanej časti Koliby
2 700 €/mes.

Arvin & Benet | Priestranný rodinný dom v žiadanej časti Koliby

2 700 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 200,4 m2
  Zast. plocha: 157 m2
  Plocha pozemku: 121 m2
 • Cena za m2: 13,47 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4861390
Arvin & Benet ponúka na prenájom výnimočný dom v žiadanej časti Koliby. Najvýraznejším prvkom, okrem jeho rozlohy, je vysoká miera súkromia a bezpečnosti, obkolesenie zeleňou a zároveň slnečnosť na pozemku, či garáž.

Ak ste milovníci súkromia, aj v tejto sfére vás dom príjemne prekvapí - nikto na pozemok nepozerá a dom je na veľmi málo frekventovanej ceste kúsok od lesa.

Dispozícia domu pozostáva z dvoch podlaží, pričom na prvom sa nachádza denná časť –nadštandardne priestranná obývacia izba s krbom, ktorý vždy v dome navodí príjemnú atmosféru aj počas chladnejších dní. Dominujú vysoké stropy, ktoré si priam žiadajú byť dekorované nadrozmernými obrazmi. Do kuchynskej časti vojdete z obývacej miestnosti, s ktorou je spojená. Vybavená je kuchynskou linkou a navyše máte k dispozícii aj praktickú komoru vedľa kuchyne. Z kuchyne môžete vyjsť na terasu a využiť priestor na príjemné posedenie pri obede, či káve. K uloženiu či uskladneniu potrebných, či sezónnych potrieb slúži veľký sklad a na prvom podlaží sa rovnako nachádza aj priestranná pracovňa a toaleta.

Podlahy v interiéri pozostávajú z gresovej dlažby v kombinácii s drevenými parketami, ostatné priestory sú riešené keramickou dlažbou.

Pôdorys a viac informácií nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/723/priestranny-rodinny-dom-s-v-ziadanej-casti-koliby

Na druhom podlaží domu sa nachádza nočná časť pozostávajúca zo 4 izieb a dvoch kúpeľní, do ktorej vstupujete cez priestrannú galériu. Všetky izby si vie budúci vlastník prispôsobiť podľa svojich potrieb, či už ako spálne, detské izby, pracovne alebo hosťovské izby. Z každej z izieb sa viete zároveň dostať na balkón. K dispozícií sú aj dve slnečné kúpeľne s podlahovým vykurovaním. Z galérie sa vychádza na nádhernú terasu, kde je ideálne umiestnenie jaccuzzi, je obklopená zeleňou, vyspelou vegetáciou a zasadená do mierneho svahu, čo vytvára jedinečnú atmosféru.

Vykurovanie je realizované pomocou obehového čerpadla. Rozvod tepla je cez podlahové vykurovanie v kombinácií s teplovzdušnými konvertormi a závesnými radiátormi. Ohrev vody je zabezpečený plynovým kotlom.

Na pozemok je vjazd automatickou elektrickou bránou a na pozemku sa nachádza aj garáž pre jedno auto. Parkovanie pre niekoľko ďalších áut vašej návštevy je tiež bezproblémové.

Túto nehnuteľnosť vám radi predstavíme na osobnej obhliadke, na ktorej sa do domu a jeho prostredia zamilujete.

Cena: 3000 € ( 2700 € dom + 300 € energie)
Výmera: prízemie: 245,6 m2 (1NP: interiér 105,7 m2, terasa 18 m2, 21 m2 garáž), 2. NP: interiér 94,7 m2, terasa 6,2 m2), pozemok: 278 m2

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bezstarostný.

Cena je konečná zahŕňa poplatky a servis spojený s predajom nehnuteľnosti.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet terás: 1
 • Plochy terás: 24 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty