Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 03. 2023
Nový Dvor, Veľké Úľany
3 izbový byt v štvorbytovke, Nový Dvor – Veľké Úľany, okres Galanta
119 900 €

3 izbový byt v štvorbytovke, Nový Dvor – Veľké Úľany, okres Galanta

119 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 63 m2
 • Cena za m2: 1 903,17 €/m²
  ID inzerátu: 4864658
Ponúkame na predaj 3 izbový byt v štvorbytovke vo Veľkých Úľanoch, časť Nový Dvor. Byt je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na vyvýšenom prízemí v tehlovej štvorbytovke o rozlohe 63 m2 + pivnica 16 m2, je po kompletnej rekonštrukcií.
Dispozičné riešenie bytu: 3 izby, chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, pod bytom sú pivničné priestory.
Byt má samostatné ústredné kúrenie s elektrickým kotlom. Voda je čerpaná z vlastnej studne, teplá voda je pripravovaná pomocou elektrického bojlera. V izbách je plávajúca podlaha, v kuchyni, na chodbe, v kúpeľni a vo WC je dlažba. Byt je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Réžia v byte je do 100,- Eur (elektrina).
Vzdialenosť z Nového Dvora do centra dediny Veľké Úľany je 2,5 km, do BA je 40 km, do GA 15 km. Obec Veľké Úľany má veľmi dobrú občiansku vybavenosť (pošta, materské školy, základná škola 1-9 slovenská, maďarská, lekári – obvodný, detský, zubný, gynekológ, lekáreň, banka, obchody, reštaurácie, kultúrne zariadenia, knižnica, športové rekreačné a relaxačné zariadenia).
Môže to byť pre Vás pohodlné bývanie, kde Vás čarovná príroda povodia Malého Dunaja pohltí, dodá energiu a prebudí kreativitu. Môžete relaxovať priamo pri vode a užívať si vybudovanú cyklotrasu. V susednej dedine sa nachádza celoročné termálne kúpalisko s vodnými atrakciami. Možnosti využitia iných atrakcií v okruhu 10 km: kempovanie, stanovanie, splav Malého Dunaja, požičovňa člnov a kajakov, paintball, tenis, vodné bicykle a mnoho iného. V samotnej Eko Osade, ktorá je vzdialená iba 2 km z Nového Dvora je už vybudované fitness centrum, tenisové kurty, čerpacia stanica, v blízkej budúcnosti sa vybuduje nový obchodný komplex.
Cena bytu je 119.900,- Eur, financovanie je možné aj prostredníctvom hypotéky.
Zabezpečujeme komplexný právny aj technický servis pri prevode nehnuteľnosti.
Keď Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0910 971903, alebo e-mailom: info@euliko.sk, web: www.euliko.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Plochy pivníc: 16 m²
 • Orientácia: Juhovýchodná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty