Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 04. 2023
Kvočkovci, Terchová
BOSEN | Zrubový dom vo vyhľadávanej lokalite, Terchová, časť Kvočkovci
69 900 €

BOSEN | Zrubový dom vo vyhľadávanej lokalite, Terchová, časť Kvočkovci

69 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 47 m2
 • Cena za m2: 1 487,23 €/m²
  ID inzerátu: 4864687
Bosen Group Vám ponúka na predaj rekreačný dom v obľúbenej lokalite obec Terchová, časť Kvočkovci,.


REKREAČNÝ DOM: Drevený zrubový dom s výmerou 47 m2 je čiastočne podpivničený, so sedlovou strechou. Dom je na liste vlastníctva zapísaný ako rodinný dom čo je veľký benefit v prípade hypotekárneho financovania. Dom je pripojený na inžinierske siete ( elektrina). Pripojenie na obecnú vodu je momentálne v riešení. Odpad je možné dobudovať formou septiku. Momentálne je toaleta riešená formou latríny.


Na prízemí sa nachádza kuchyňa a izba. V kuchyni sa nachádza pec zo šamotových tehiel, čím je zabezpečené kúrenie v celom dome. Pod časťou domu je kamenná pivnica s rozlohou 23,85. Pochôdzne podkrovie je možné prerobiť na ďalšie izby. Kôlňa na pozemku je momentálne využívaná na odkladanie dreva. Tento rodinný dom má veľký potenciál a nový majiteľ si ho vie prerobiť podľa vlastných predstáv.


POZEMOK: Výmera pozemku je 207 m2 a prislúcha k tomuto ešte prislúcha pozemok o celkovej výmere 60 m2 v podiele 1/2. Pozemok je mierne vo svahu. Príjazdová cesta ku chate v súčasnosti nie je. Pešo ku chate je to cca. 70m od obecnej komunikácie. Predmetom predaja je aj pozemok o výmere 218 m2.


LOKALITA: Vyhľadávaná rekreačná oblasť Terchová, časť Kvočkovci je vzdialená 30 km od krajského mesta Žilina 30 km a od Bratislavy 230 km. Unikátna poloha na úpätí Malej Fatry ponúka nespočetné možnosti turistiky a cykloturistiky. Po náročnom dni si môžete oddýchnuť vo wellnesse, ktorý ponúkajú viaceré hotely v Terchovej. V blízkosti je aj rekreačné lyžiarske stredisko Vrátna či Paseky. Na svoje si tu prídu aj skialpinisti či bežkári. Táto lokalita ponúka naozaj celoročné športové vyžitie.


CENA: 69.900 EURDOM JE VOĽNÝ IHNEĎ.


REALITNÝ MAKLÉR: JUDr. Veronika Pfundtnerová


Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena bol konečná, zahŕňala províziu realitnej kancelárie a právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou a poradenstvo pri prenájme nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Plochy pivníc: 23.85 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty